Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
На покинутій військовій базі в знайшли нову військову техніку без охорони

А ми ще іноді дивуємось, чому в нас постійно військові склади вибухають! На покинутій військовій базі в знайшли новеньку військову техніку без будь-якої охорони.

Про це інформує news.enovosty.com.

Відповідне відео на своїй сторінці у Фейсбуці опублікував Юрій Мисягін. Відзначається, що йому надіслали відео, на якому двоє парубків забралися на територію покинутої бази і виявили там нову військову техніку.

«Честно, зная многие нюансы армии — я не удивлен, — написав Мисягін. — Армия богатая. Бери-не хочу. Я думаю, что очень сильно этому удивлен враг. Как они про*бали такой момент. Могли и диверсию сделать. Не впервой. А двум этим обалдуем надо медали дать, за то, что первые там побывали и возможно из-за их видео техника осталась не раскуроченной) Фактически сохранили ее».

Читайте такожНу, за правду! Поліцаї відкрили справу про блогерів на танковому складі

«Там никто в отставку не собирается?! С*ка, пятый год войны! Самая крутая армия в Европе! Хорошо, что внутрь танка не нас*али!)», «Нормальная такая «перемога», «А кто сказал, что они заброшены», «А мы потом удивляемся почему склады взрываются», «Так реально можно сесть в танк и по Харькову покататься», — прокомментували відео у соцмережі.

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com