Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Група рейдерів намагалася захопити завод

Зловмисники увірвалися на прохідну підприємства та, посилаючись на підроблені документи, заявили свої права на нерухомість.

Зранку 19 липня рейдери намагалися захопити завод дитячого харчування – ТОВ ПІЇ "Еконія" в місті Золотоноша Черкаської області, передає офіційний сайт міста.

Повідомляється, що група зловмисників в кількості 15 осіб увірвалася на прохідну підприємства та заявила свої права на нерухомість. За допомогою незаконних дій державного реєстратора, рейдери зареєстрували на себе нерухоме майно, яке належить заводу, та, маючи на руках фіктивні документи, заявляли права на об’єкт. Подія викликала резонанс серед містян, які упродовж години зібралися біля заводу та вимагали від рейдерів показати права на власність.

Проти дій рейдерів виступили мер Золотоноші Віталій Войцехівський, депутати міської ради та представники громадських організацій. Поліцейські вивели усіх людей, що незаконно перебували на території заводу, за межі та продовжили спілкування з ними у відділку.

Наразі юристи компанії з’ясовують подробиці та шукають усіх, хто замішаний у підробці документів та спробі рейдерського захвату. Підприємство працює у штатному режимі.

До речі, словом "рейдер" у 20-х роках ХХ століттяв Чікаго стали звати тих бандитів, які намагалися заволодіти часткою чужого процвітаючого бізнесу. Вони створювали "рейдеринг" (створювали шум), тобто часто підкладали бомби. Наші українські рейдери бувають не менш жорстокими, і як правило розраховують не на бомби, а на підтримку корумпованих владоохоронців.

Оксана Матвейчук

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com