Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Порошенко

Олігарх Петро Порошенко нібито особисто зателефонував кореспонденту ТСН Ользі Василевській, яка готувала сюжет про його ймовірний відпочинок в іспанський Марбельї, аби спростувати інформацію, викладену в матеріалі.

Як йдеться у випуску ТСН, коли цей матеріал готувався, за півгодини до ефіру 6 серпня, з Адміністрації Президента зателефонували автору сюжету Ользі Василевській і повідомили - з нею особисто хоче поспілкуватися президент України.

Виявилося, що прес-служба узурпатора повідомила йому про те, що кореспондент проанонсувала матеріал на своїй сторінці у Фейсбуці, першим реченням посту було – «В пошуках Петра Олексійовича довелось піднятися на найвищу гору в Марбельї».

Як інформує Главком, Порошенко після ввічливого привітання почав говорити, що ніколи не відпочивав у Марбельї, що це замовна спланована проти нього акція, що він не знає, де відпочивали його діти, і це їхня особиста справа. На запитання - де він відпочивав, чи відпочивав узагалі, чому президентський борт тиждень перебував у Відні - олгарх не відповів.

Пару днів тому, після статті газети СТРАНА.ua під назвою "Самоустранился, потерялся, Путин украл". В соцсетях обсуждают исчезновение Петра Порошенко", користувачі соцмереж справді почали пригадувати, що вже тиждень як "солоденький олігарх" нічого не збрехав перед телекамерами. Потім виявилось, що "президентський борт" тиждень був у Відні, а де сам він був невідомо. Після галасу в соцмережах Порошенко прийняв рішення негайно повернутись. Чи це не його "піарщики" для заспокоєння публіки нібито побачили його в ресторані Києва і зробили пару фото?

Олександр Волков пише у Фейсбуці:

"Очередная вырвиглазная попытка Петра Порошенко пропиариться - некий политтехнолог якобы случайно сфотографировал Порошенко с семьей в одном из киевских ресторанов. Серьезно, политтехнолог абсолютно случайно сфотографировал Порошенко с семьей, которые абсолютно случайно сидели на самом видном месте в VIP-комнате. На кого вообще рассчитан этот тупейший пиар-ход? На сторонников теории плоской земли? А дальше что? Олег Медевдев или Виктор Уколов, а может и они оба, абсолютно случайно сфотографируют Порошенко во время спасения кота с дерева?"

До речі, ресторан виглядає якось жахливо і більш схожий на синагогу, але ж усім відомо, що Петро Олексійович позбавлений художнього смаку...

Микола Крамольник

Loading...
 
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com