Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
мусора не люди

Важко уявити собі країну крім, вибачаюсь, Уркаїни-Рошенії, де поліцайський спецназ штурмує камеру СІЗО лише для того, щоб вбити політв'язнів.

Саме такі дурнуваті події відбувались сьогодні під Лук'янівським СІЗО у Києві, де бійці батальйону "Торнадо", яких вже більше року незаконно тримають за гратами, тричі відбивали спробу штурму їхньої ж тюремної камери, бо надійшла інформація з неперевірених джерел, що їх хочуть розвести по одному і знищити. Можливо, вбити.

Вся інформація нам поки що не відома, але з тих емоційних уривків, які з'являлися в соцмережах, можемо зробити висновок: україножери чомусь справді бояться бійців "Торнадо". Можливо, вони розуміють, що боягузливі поліцайські виродки у разі справжньої небезпеки миттєво здриснуть, як це було у лютому 2014 року, і чому саме довелося тікати Януковичу. Пропорція виходу поліцаїв проти справжніх бійців приблизно 100 на 1, 1000 на 10, декілька тисяч, якщо більше сотні, що підтверджується кривавим розгоном протестувальників під ВРУ - суперова спецоперація!

А у соцмережах пишуть таке...

Лілія Сулейманова:

"Ця злочинна влада не може доказати провину Торнадо! То вони можуть повбивати Торнадо! Можуть навіть вивезти в динири. Вони преступили всі закони!!!!!...

В останній машині везли Руслана Оніщенка! Він кричав, що його ломають та вбивають!!!!!!!"

"Автобуси-автозаки стояли з самого ранку!!!! Вони готувались до штурму з ранку! Торнадо сидить чевертий рік за брехнею матіоса! 1 рік та 2 місяці взагалі без жодноі санкціі! То матіос вигадав такій штурм для спасіння власноі шкури!!!!."

Микола Крамольник

 

Loading...
 
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com