Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Агент СБУ звинуватив українські спецслужби у підготовці та здійсненні терактів

Ввечері 12 вересня на Ютюбі було оприлюднено відеозвернення чоловіка, який назвав себе В'ячеславом Пивоварником — фігурантом так званої «справи Бабченка».

За даними СБУ, Пивоварник нібито був замовником вбивства російського журналіста Аркадія Бабченка. Про це також заявляв ще один фігурант справи —Борис Герман, якого вважають «організатором» вбивства Бабченка.

У зверненні чоловік говорить, що ще 11 вересня перебував в Україні у місті Чоп, де зустрічався з родичами, але на нього здійснили замах. За його словами, був замінований вхід до будинку, де живуть його батьки і вибуховий пристрій спрацював, водночас ніхто не постраждав.

«Більше я не маю наміру мовчати, тому що віри в українські спецслужби в мене не залишилось», — заявив він. Відтак чоловік , який назвався Пивоварником, вирішив розповісти власну версію сумнозвісної «справи Бабченка».

На відео він розповів, що у 2010 році був завербований Службою безпеки, а організація замаху на журналіста Бабченка «була елементом спецоперації відомства».

«Я був завербований Олександром Олександровичем Скіпальським, який був головою Головного управління розвідки Міноборони, а також він був заступником голови СБУ», — заявив чоловік на відео. «Однією з моїх задач чи цілей було наповнення чорної каси СБУ. В цю неформальну структуру входили найвищі чини СБУ», — додав чоловік.

«Весь цей шум, пов'язаний зі списками журналістів, громадських діячів — це не що інше, як спецоперація СБУ, яка, по-перше мала за мету спробу ліквідації російського опозиційного журналіста-блогера, аби продемонструвати російський слід. А по-друге, це було просто залякування та взяття під контроль частини журналістів та громадських діячів», — додав чоловік.

Він також відверто розповів про свою роботу і про те, який жах насправді робиться у владоохоронних органах.

Крім того, Пивоварник, або "агент Гайдамак", фактично здав усі "паролі і явки", не лише розповівши про незаконні методи роботи спецслужб і назвавши тих агентів СБУ, хто до цього причетний, а й фактично звинуватив керівництво України в тероризмі, який вони наказують виконувати спецслужбам.

Подробиці на відео.

Поки що владоохоронці серед яких згадувався і Аваков красномовно мовчать з приводу цієї гучної заяви.

Микола Крамольник

Loading...
 
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com