Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Євробляхери

Через мітинг власників автомобілів на єврономерах ускладнений проїзд по вулиці Михайла Грушевського, на Європейській площі, а також частково затор тягнеться на Хрещатик у бік Європейської площі.

Щодо наїзду ГПУ на журналістку Наталію Седлецьку

Активна частина суспільства і свідома журналістська спільнота обурені наданням судом слідчому ГПУ доступу до всіх даних з телефону журналістки та головного редактора програми розслідувань «Схеми» міжнародної медійної корпорації Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода, Наталки Седлецької.

Порошенко

Досліджувачі творчості відомого англійського письменника Льюіса Керрола одностійно стверджують, що його фраза про королів і капусту не має жодних політичних натяків, яких повно в його творах.

Харківські працівники освіти вразили своєю креативністю

Це заслуговує на поширення. Не так багато у нас привидів для чудового настрою зранку.

Польща визнала економічну залежність від українських заробітчан

Українські трудові мігранти, які працюють в Польщі за останні п’ять років зробили економіку цієї країни найбільш динамічною в Європі.

Юрій Луценко

Тут шановний Юрий Бутусов зробив допис, в якому зазначив, що смерть очільника ДиНиРи Захарченка, це, типу, закриття останнього комерційного проекту покійного терориста Євгена Жиліна.

З самого ранку 1 вересня мікрорайон Житомира, який в народі називають "баба Іра", хоч баби Іри давно нема, був огорнутий надзвичайними засобами безпеки.

В 1-4 класах МОЗ рекомендує облаштувати в навчальних приміщеннях місця для відпочинку та ігор

МОЗ України пропонує для громадського обговорення оновлені санітарні норми для школи.

МОН

На сайті ЮНЕСКО є інформація про те, що профілізація старших класів школи є корисною і можливою для країн «третього світу».

Роботодавці змушують українців працювати безкоштовно

Літо добігає кінця. Українці повертаються з відпусток на роботу, а на ринку праці – пік пошуку спеціалістів. Проте разом з кадровиками активізуються і шахраї.

Продаж квитків на деякі поїзди західного напрямку тимчасово закрили

"Укрзалізниця" тимчасово закрила продаж квитків на деякі поїзди західного напрямку.

   
© newspravda.com