Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Зараз намети встановлюють просто на вулиці Грушевського і в Маріїнському парку, а крім того активісти десь роздобули металеві щити.

Україна

Сотні науковців, вчених та провідних медиків зі всієї України збираються 18 жовтня до Києва на екстрений Національний форум охорони здоров’я.

Беркутасти

Активіст КВП Станіслав Краснов (Друг Гонта) пише у Фейсбуці:

Зомбіящик

Головним джерелом інформації для українців залишається загальнонаціональне телебачення – 73% українців хоча б один раз у тиждень дізнавався новини саме з «блакитних екранів». Щоправда, за останній рік ця цифра скоротилась на 7%.

Поц

Минула підсумкова стаття «Правдивих Nовин» вдалася такою величезною, що в неї не влізала традиційна рубрика «Йовбаки тижня». Але ж дурних до нестями владоохоронців меньше не стає, то ж ми вирішили «йовбаків» винести за межі традиційних підсумків.

Пікет у білих халатах

На Майдані Незалежності зібралося близько двох тисячів мітингарів.

Одеса

Соцмережі знову гудуть як мертві бджоли через події в Одесі. Що не день україножерська влада «пробиває дно» саме в цьому південному місті.

Білий Молот

Про те, що українська судова система — це знущання над Правом і здоровим глуздом, відомо усім українцям.

СБУ нагрянула в УП: замість того, щоб шукати віп-злочинців - шукають тих, хто написав про них правду

Служба безпеки приїхала до офісу "Української правди" з листом, в якому вимагалося вилучити з загального доступу статтю про зрив державної програми реформування оборонно-промислового комплексу, тому що бачить в ньому розголошення державної таїни.

Зяма Чиряк

Один з районних судів міста Львова 13 вересня обрав міру запобіжного заходу у вигляді арешту стосовно 35-річного мешканця Волинської області.

Турнір з аеророзвідки ім. Володимира Кочеткова-Сукача

Цього року Центр Спеціальної Тактичної Підготовки "Білий Вовк" вкотре організує турнір з аеророзвідки на честь нашого загиблого товариша, Володимира Кочеткова-Сукача ("Чубака").

   
© newspravda.com