Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
РПЦ

Все більше українців розуміє, що українська нація веде смертельну війну не просто з Московською ордою, а з православним російським каганатом.

Праваславіє і самодержавіє - головні  ідеологічні засади сучасної Російської імперії.

Ще з часів муміфікації Володимира Ульянова (Ленін був євреєм по матері, його бітько був калмиком, а мати - дочкою поважного "вихриста" Ізраеля Мойшовича Бланка, прадід вождя пролетаріату Мойша Бланк був шинкарем у Житомирі, і, мабуть, не даремно на місці старовинної синагоги, де зробили обрізання Ізі Бланку, наприкінці 40-их років з'явився обком партії Житомирської компартії) москальські спецслужби через синтетичні православні секти, телебачення, книги навіюють українцям і московітам культ царя, в українському варіанті - гетьмана самодержця.

Якби оточення царя-алкоголіка Бориса Єльцина справді обрало би шлях побудови нормальної цивілізаційної держави після краху Радянської імперії, то, можливо, Росія не перетворилася б у ту фашистську імперію, якою вона є. "Навіщо потрібні були реформи? - відверто зізнавався один з "реформаторів" Росії 90-их років Єгор Гайдар.  - Просто не було боєздатного війська, не було жодної боєздатної дівізії для того, щоб повернути Україну в Росію". Цікаво, що дочку жирного російського псевдореформатора Єгора Гайдара - Машу Гайдар поки що популярний губернатор Одещини Міхо Саакашвілі прийняв до себе радником. Треба нагадати, що відомого родоначальника цієї кремлівської династії - Аркадія Гайдара, звільнили з каральних органів НКВД за надзвичайну жорстокість. Він десятками і сотнями розстрілював поволжських селян, звинувачуючи їх у контрреволюційній діяльності. Після звільнення з НКВД жорстокий єврей Аркадій Гайдар став відомим дитячим письменником, чиї пропагандистські твори подобались самому Лазарю Моісеєвичу Кагановичу, другій людині в СРСР після Йосі Джугашвілі (Сталіна).

Але повернемось до стародавньої історії. Після того як київський князь Святослав Хоробрий завдав нищівного удару споконвічному ворогу Русі - Хазарському каганату, його зовнішня політика була трохи необачливою: сам він загинув, а після того, як загинули його сини, владу на Русі захопив син хазарського заручника - Володимир, син Малка Любачина (який був родоначальником династії Малковичей).

До Володимира приїжджали посли з Хазарії, яка все ще була жива, і пропонували прийняти іудаїзм: "обрізайся - і будеш, як ми!". Але каган Володимир вирішив обрати іншу іудейську релігію, грецьке православіє. Тоді ж він і розпочав насильницьке хрещення Русі "вогнем і мечем", бо тримати владу над волелюбним русами-язичниками, які сповідували гуманістичну духовність і заперечували рабство, наявність якого э основою юдейської (і в її розвитку християнської) релігії було важко. Онук Володимира - Ізяслав ледь зміг втекти з Києва після народного повстання, схожого на сучасне. Жорстокі загарбники зі Сходу знищували міста і села, кияни вимагали надати зброю і хотіли битися з окупантами, але Ізя народу боявся більше ніж окупантів. Жорстоко покарав повстання інший нащадок династії Малковичей - Володимир Мономах. При ньому ж почався перший в історії Русі голодомор, який знищив потенційних повстанців.

Фашизм - це вершина християнської релігії, про що неодноразово казав і Адолф Гітлер, до речі таємні домовленності Гітлера з його спонсорами сіоністами і досі приховуються.

Приспані солодким потоком телевізійної брехні українці ніяк не можуть зрозуміти, що Україна зійшлася у смертельній битві з авраамічним фундаменталізмом, який поєднав начебто давніх ворогів - грецьке православ'є і фашистський сіонізм. Християнська релігія проповідує рабство і поклоніння Христосу (царю Юдейському), тому показний антисемітизм Кремля в данному питанні є такою ж брехнею, як і всі інші побрехеньки. Євреї фактично керують Московською ордою з благословіння православного Московського патріархату. Росії дуже вигідно розповсюджувати ідеї православ'я, а також синтетичних православних сект (як приклад Біле Братство, або АллатРА) на таренах України та інших держав Європи.

Коли українці підкоряються злочинному уряду, коли мобілізовані парубки гинуть під російськими ГРАДами, ми повинні розуміти - це гібридна війна, мета якої знищення українського етносу, який заважає побудові нової православної Хазарії. Геноцид української нації освячений московською православною церквою, та і місцева церква походить з того ж іудейського кореня.

Микола Угодник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com