Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Народний обранець Василь Петьовка, який віднедавна чомусь страшенно не любить блогерів, все-таки вирішив схаменутися і передумати.

Ще до того, як неймовірно втомлені своєю бджолиною працьовитістю, нардепи пішли на канікули, соратник Віктора Балоги встиг напрацювати законопроект про відповідальність за поширення масової інформації. Згідно цієї цидулки, за написане мали би відповідати не тільки журналісти, а й автори блогів. Бо саме українські блогери останнім часом поширювали чи не найбільше правди про "хатинки" правдолюба-Петьовки та його шефа по партії "Єдиний центр".

І лише тоді, коли вже обранці порозбігалися на омріяні "канікули", Петьовка мав дуже вже багато вільного часу, щоб піддатися "мукам сумління". Вони, як виявилося, взяли таки верх і, ось воно, знаменне рішення.

- Якщо юристи, експерти, журналісти вбачають в цьому законопроекті загрозу для свободи слова, значить він не повинен потрапити до сесійної зали і стати законом. Цей документ я відкличу з Верховної Ради, – заявив нардеп.

Біс попутав, зізнається обранець. Хотів, як краще... Щоб різні фейки кремлівські боти не розповсюджувалися. А сприйняли...

Втім, чи здоровий глузд, чи наближення виборів саме взяли верх над думками народного депутата - судити не беремося. Ймовірно, однопартійці Петьовки просто пояснили йому, що таке рішення, прийняте з подачі члена "Єдиного центру", аж ніяк не сприятиме і так критичному рейтингу політичної сили.

Іван Розбаш

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com