Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Геннадій Дмитрук фото

Шикарно працюють співробітники управління СБУ в Житомирській області, а особливо "какашники" (так в народі називають працівників відділу "К", які нібито повинні боротися з корупцією).

І обласна прокуратура Житомирщини бореться зі злочиннюстю, аж дим іде! Та ви й самі можете в цьому пересвідчитись.

16 лютого 2016 року апеляційний суд Житомира оголосив новий вирок патріоту України, "унсовцю" Геннадію Дмитруку, змінивши попередній вирок Любарського районного суду, за яким Дмитрук отримав 2 роки "умовно". Новий вирок передбачає 4 роки позбавлення волі.

Як пояснює сам Геннадій Дмитрук, влітку минулого року його затримали працівники відділу "К" управління СБУ Житомирської області. В його машині нібито знайшли автомат Калашникова і 60 набоїв до нього. Трошки не по профілю відділу "К", але ж ми не будемо в них вимагати перевірити бізнес пана Развадовського, чи, наприклад, Розенблата, еге ж?

Слідчі так і не змогли довести провину Геннадія Дмитрука: на автоматі АК-47 не було його відбитків і навіть генетична експертиза встановила, що він його не брав у руки. Але механізм окупаційної поліцайської системи працює! Прокурорські запропонували Дмитруку звичайну схему: "Визнай свою провину і тобі нічого не буде! Отримаєш "умовно", і гуляй Вася!"

"Уж сколько раз твєрділі міру"... Дмитрук визнав свою провину в злочині, якого не було, щиро покаявся і справді отримав "умовний термін", але ж недарма прокуратура своїм хлібом з маслом і семгою закусює елітні горілчані напої. "Накася, викусі!" - подумав заступник прокурора області і повелів підлеглим накатати апеляційну скаргу, вимагаючі не умовного покарання, а справжнього ув'язнення.

Геннадій Дмитрук розуміє, що ця кримінальна справа - "заказуха", але не знає точно, хто був замовником. Можливо, "комусь" не сподобалась його громадсько-політична діяльність, бо Дмитрук був причетний до діяльності старого (справжнього) "Правого Сектору", був знайомий з Сашком Білим (Музичко), не можна виключати і той факт, що особисто зацікавлений в покаранні патріота може бути й Олександр Слатвицький (начальник відділу "К" СБУ Житомирщини, який жодного разу не допомогав єврейському мафіозі Пашинському захоплювати "ЖЛ" - кожен зробить висновки свої). Дмитрук декілька разів отримував послання від "добрих людей", які пропонували йому обміняти свободу на дорогоцінну антиварну річ.

І як, курва, невчасно було оголошено вирок! Злодійський Вальцманат тріщить не лише по швах, а вже вздовж і впоперек. Шокін подає у відставку, клептоман Сєнька Кулявлоб начебто повторює геройство Кілі Азірова і готується втікати з країни, а потенційні бійці штрафбатів продовжують полювати на патріотів...

З самого ранку під Апеляційним судом Житомира вийшли на перекур декілька людей специфічної мусорської зовнішності (з дебільним виразом обличчя). Серед них Геннадій Дмитрук впізнав співробітників СБУ, які його затримували і були причетні до фальшування кримінальної справи. "Приїхали боротися з корупцією!" - пожартував Дмитрук.

Адвокат патріота готується до написання касаційної жалоби, а Комітет визволення політв'язнів вносить Дмитрука до списку осіб, які піддаються політичним репресіям. Будемо сподіватися, що проросійський маріонетковий уряд впаде раніше, ніж Геннадія Дмитрука напрвлять "на зону".

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com