Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
 Жителі Вінниці штурмують міськраду

Українці повстали проти єврейської мафії. Вінничани вимагають справедливих комунальних тарифів і прозорості їх формування.

У Вінниці кілька представників від учасників мітингу проти підвищення тарифів на комунальні послуги спробували потрапити на засідання міської ради. Про це повідомляє в п'ятницю, 28 жовтня, "Укрінформ".

Жителі Вінниці зайшли в хол міськради, зламавши турнікети і намагаючись заблокувати всі виходи. Вони занесли всередину приміщення апаратуру, маючи намір там провести мітинг.

Людям протистоять поліцаї. Передивившись відео можна почути антисіоністські вигуки громади. Солодка брехня і жорстокі репресії проти українських патріотів не допомогли Порошенку і Гройсману втримати навіть «рідний» регіон. Це можна було б порівняти з повстанням Донецька проти режиму Януковича.

Оновлено.

Адвокат Валерій Палій, який зараз знаходиться у залі засідань міськради Вінниці погодився по телефону дати інтерв`ю «Правдивим Новинам» і пояснив подробиці новин, що відбуваються: «Декілька громадських організацій Вінниці (неформальне об`єднання «Вінницький Майдан» — прим. ПN) заздалегідь подали в міськраду заяву з проханням допустити на сесію 28.10.2016 р. 3-х представників громадськості. Коли ж зазначені активісти спробували увійти до міської ради, їх зустріли «тітушки» з приватної армії Гройсмана, а також бойовики незаконного озброєного формування «Муніципальна поліція Вінниці». В цей час перед міськрадою зібралося декілька сотень людей, які вимагали призупинити політику геноциду української нації, а особисто від депутатів міськради накласти мараторій на необгрунтоване підняття комунальних тарифів. Оскільки представників громадськості в порушення частини третьої Закону України «Про доступ до публічної інформації…» не допустили до засідання, активісти викликали працівників поліції, які прибули досить швидко. На місці вони вислухали колективну заяву громади і спробували провести трьох представників народу до мера Вінниці Моргунова, але «тітушки» не пропустили не лише активістів, але і самих поліціянтів. Така зухвалість охоронців «Вінницької мафії» викликала обурення громади і народ сам пішов у міськраду після того як представники поліції пішли з місця подій, повідомивши, що нічого не можуть зробити.

Вінничани дуже обережно зайшли на перший поверх міськради, намагаючись ніяким чином не пошкодити майно. Деякий час відбувалося протистояння між народом і тітушками, під час якого усі продажні депутати не лише представники блоку Порошенка, а і «Свободи, «Батьківщини» і «Самопомічі» встигли втекти.

Зараз представники «Майдану Вінниці» оголосили про проведення цілодобового пікету, який буде тривати до 14 листопада. Саме 14 листопада у Вінниці відбудеться знакова подія для всієї України — апеляційний  суд по справі Юрія Павленка (Хорта), якого було засуджено на 4 роки і 6 місяців за розірваний портрет олігарха Петра Порошенка. Зараз активісти, які знаходяться в залі засідань міськради Вінниці, готуються до нічного чергування і очікують на підкріплення.»

Оновлено

Пікетувальники і представники влади досягли компромісу і о 23.00 пікет був завершений. Активісти вважають, що вони одержали певну проміжну перемогу, бо поліцейські внесли в  Єдиний реєстр досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення, а саме перевищення службових повноважень мером Вінниці Моргуновим, що відбулося 28 жовтня 2016, він звинувачується у тому, що він підбурював «муніципальну поліцію» перешкоджати представникам громади у їх законному намірі потрапити до зали міськради.

Завтра відбудуться збори активістів, на яких вони вирішуватимуть, як діяти далі, боротьба проти тарифного геноциду триватиме.

Микола Крамольник

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com