Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Юрій Тимошенко і Заверуха

Авторитарні режими розвалюються не тоді, коли міжнародне суспільство каже про порушеня прав людини, а в той момент, коли чиновники відмовляються виконувати злочинні накази.

Для прикладу: Північна Корея (КНДР) сформувалася під наглядом КДБ і з ідеєю, що скоро буде війна (дядя Сем — Південна Корея — Японія нападе). Ті самі байки деякий час розповідали корупціонери жителям Південної Кореї, які свого часу вийшли на протест проти озброєних поліцаїв з кийками, що закінчилося шибеницею. Для презика. Після цього Південна Корея перетворилася на одного з лідерів регіону, корупція у країні відсутня, поліцаї знають своє місце, чиновники не наважуються піти проти громади, хоч постійно є загроза, що «КНДР нападе».

Зараз ФСБУ намагається перетворити Україну у КНДР. Сьогоднішя українська злочинна влада отримала те ж саме, що було і в Януковича. Якщо Вітьок «Золотий Батон» хоч якось виглядав легітимним презиком, то нова банда навіть з точки зору юриспруденції є абсолютно нелегітимної. Можливо, це було зроблено на догоду Путіну, який хотів би по шматочку приєднувати до себе Україну, знищуючи автохтонне населення, але треба зазначити, що авторитарні режими падають не тоді, коли є зовнішня загроза, а в той момент, коли населення держави вже не може миритися з жорсткою корупцією. Так сталося з Людовиком XVI, найгидотнішим королем Франції, котрий стверджував: «держава — це я», якому відрубали голову гільйотиною. Він же почав просувати у державну владу своїх коханок, їм усім відрубали голови на гільйотині, а потім відрубали голови усім їх родичам. Так повстала європейська демократія, таким чином було приборкано корупцію.

Треба зазначити, що гіперкорупція у Франції перед першою революцією була позначена жахливими сексуальними збоченнями, які яскраво відобразив з чорним гумором великий французький письменник маркіз Де Сад. Приблизно щось таке зараз відбувається і в Україні, яка має два шляхи розв`язати внутрішній державний конфлікт:

  1. Повільна люстрація, де корупціонери можуть відбріхуватися деякий час.
  2. Коліївщина, коли активісти просто будуть знищувати маєтки корупціонерів жидівської національності.

Зараз корумповані чиновники вже розуміють, що злочинний проросійський режим Порошенка-Авакова доживає останні дні. Саме тому Віту Заверуху було відпущено під домашній арешт. Це сталося завдяки Юрію Тимошенко, то ж ми розуміємо, що у сучасній Верховній Раді є двоє людей, які не продались владі україножерів (Шухевич і Тимошенко — не плутайте з Юлькою Григян-Капітельман).

До речі, так звані «зарадікали» Мосійчук і Лозовий були дуже зайняті і не прийшли на суд до Віти Завірухи, можливо, знову цілувалися з російським олігархом Новінським.

Нардеп Юрій Тимошенко, який прикував себе до Віти Заверухи, сказав все, що думає про проросійську владу.

Оновлено!

Заверуху знову кинули у СІЗО. Спочатку вона була в лікарні, де намагалась перерізати собі горло дізнавшись, що її знову планують відправити в тюрму. Трохи пізніше такі вивезли, про що повідомила Тетяна Близнюк у Фейсбуці.

Нардеп Юрій Тимошенко написав у себе в Фейсбуці:

«Друзі, на разі вже в Коломиї, бо маю ще «якусь» родину. Ситуацію з Вітою моніторю постійно. Далі «стукаю у всі двері». Так виглядає, що хтось вже дав задню, щоб нас з Вітою разом злити. Почався пресінг за те, що захищаю «неонацистку». Шкода, що мажоритарник — був би списочник, було би вже , як то кажуть по всьому.Всі розборки зі мною, ще тільки попереду…

А якщо за це вже дітей судити, то судімо по чесному. Сталін і Гітлер, два найбільших ката в історії людства. Обох світова спільнота засудила на рівні відповідних законів, рівнож і їх послідовників. Але, один знищив міліони чужих, а другий в рази більше, але своїх. То чому за того першого судять за одну бодай фотографію з символікою, а тисячі послідовників другого не ховаючись, розгулюють з його символікою вільно, навіть по Київу? А може просто тому, що там, за лінією розмежування, їхні «брати» так само вільно продають і носять такіж футболки?
 І ще, про інше. Деколи один вчинок незнайомця, для мене може важити в рази більше, ніж роки в'ялого знайомства зякимись, нібито старими знайомими.
Ще раз дякуюючи кожному, хто прийшов в середу підтримати нас з Вітою, запевняю всіх друзів, і старих і нових, що Ви таки СПРАВЖНІ друзі, і кожен з Вас мені дорожчий , ніж уся Верховна Рада разом узята, за вийнятком тих небагатьох друзів, яких на щастя маю і там.То хай мене ніхто і не лякає, я тільки радий буду знов опинитись біля Вас, і бути разом з Вами, як колись ми разом стояли на Майдані.А наразі друзі, дзвоніть, звертайтесь, мій дім ваш дім.Завжди і чим зможу, я радо до Ваших послуг.
І нагадую декому з «тих», що людина вартує рівно стільки, скільки вартує її слово.»

Олександр Ружанський написав у Фейсбуці:

«УКРАЇНА ЙДЕ В ЄВРОРУ! ЧЕРЕЗ КРОВ І ТЮРМИ ДЛЯ ПАТРІОТІВ.

В Європу, в якій беззаперечний вбивця майже сотні людей Брейвік, скоріше вийде на волю, ніж в Україні з тюрми вийде юна дівчинка Заверуха, вина якої взагалі недоказана.»

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com