Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Новини Гройсманоміки

Колишній народний депутат України Євген Жовтяк давно звертав увагу громадськості на плани злочинного уряду Гройсмана щодо повного знищення української медицини.

Мабуть, не треба пояснювати, що знищення медицини — це один з найприоритетніших пунктів тотального геноциду українців, який поступово набирає обертів. Єврейська банда україножерів не заспокоїться, поки українська нація буде живою, або поки наша нація не знищить цю банду.

Євген Жовтяк пише у Фейсбуці:

«Прем'єр-Міністр анонсував, що сьогодні Уряд затвердить Концепцію медичної реформи, яка "широко обговорена і отримала схвалення експертів та громадськості"...
Насправді ЖОДНОГО письмового проекту Концепції ні від Уряду ні від МОЗ не існує!
Насправді, на словах, є (?????) усна концепція заступника МОЗ П,Ковтонюка, яка, з його слів, усно погоджена В.Гройсманом!..
Цю усну "концепцію" Ковтонюк час від часу повідомляє якійсь аудиторії і відразу втікає, щоб не відповідати на жодне не спущене ним підсадним "питальникам" запитання!..
Усна "концепція" Ковтонюка дуже змінюється від виступу до виступу...
В одних випадках він говорить про "страхову медицину" в інших - про Англійську модель (бюджетне фінансування надання медичних послуг)!..

додаю: повідомлення КМУ про нібито затвердження сьогодні концепції медичної реформи і витяг Порядку денного сьогоднішнього КМУ з "медичними" питаннями, які на "Медичну реформу" не тягнуть...

1. повідомлення прес-служби КМУ:
"Уряд у середу затвердить концепцію реформи охорони здоров'я, - Прем'єр-міністр
28.11.2016 | 10:07
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
Уряд на засіданні у середу розгляне концепцію реформи охорони здоров'я. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у відеозверненні на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook у понеділок.
"Цього тижня ми плануємо винести на розгляд Уряду і затвердити концепцію реформи системи охорони здоров'я", – заявив Володимир Гройсман.
Концепція реформи широко обговорювалася серед експертів та представників громадськості, зазначив Голова Уряду.
"Ми переконані у тому, що це саме початок реформи охорони здоров'я. Нам потрібно змінити охорону здоров'я, результатом цієї зміни має бути і звична тривалість життя, і якість життя людей, які мають хвороби, і профілактика захворювань, у тому числі підвищення соціальних стандартів медиків, технічна модернізація – це те, що потрібно зробити, щоб охорона здоров'я [в Україні] була на високому рівні", – підкреслив Прем’єр-міністр."

2. Витяг із Порядку денного КМУ 30.11.2016р.:
«4.18 Про внесення змін до Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ
4.5 Про внесення змін до Положення про Державний реєстр лікарських засобів
5.10 Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству охорони здоров’я на 2016 рік
5.14 Про розподіл резерву коштів медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2016 році
5.15 Про перерозподіл обсягу медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2016 році».

Трохи пізніше Євген Жовтяк дописує у Фейсбуці:

«Геніально!!!!!!
Засідання Уряду. ПИСЬМОВОЇ КОНЦЕПЦІЇ НЕМАЄ!
Ковтонюк доповідає УСНУ концепцію реформування ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я!..
Доповідь УСНОЇ концепції реформування ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я зайняла 5 хвилин!»

Оновлено!

Євген Жовтяк знову пише у Фейсбуці:

«Уряд затвердив Концепцію реформування охорони здоров'я (точна назва невідома, бо документ у письмовому вигляді ніде раніше не публікувався і не обговорювався - були лише усні виступи заступника МОЗ П.Ковтонюка. Ні назви документа , ні такого питання (№ 5.2.2, як оголосив В.Гройсман) у Порядку денному засідання КМУ, яке зараз проходить, на офіційному сайті КМУ немає і зараз!)
Для "реформо"ватників пояснюю: ні громадянин В.Гройсман, ні громадянка У.Супрун, ні громадянин П.Ковтонюк не має права вносити на засідання КМУ документ від себе - це має буди проект документу, що офіційно пройшов всі етапи підготовки рішень Уряду і вноситься офіційним органом! Подивіться Накази МОЗ - жодної КОНЦЕПЦІЇ МОЗ на засідання КМУ не вносив і цей проект не проходив процедури погодження з іншими міністерствами і відомствами!..
Це гра у наперстки з українським народом!..
Якщо Концепцію опублікують - нарешті дізнаємось, "реформатори" обрали за зразок страхову медицину чи англійську систему бюджетної оплати медпослуг...
Бо Ковтонюк заплутався, кожен раз "презентуючи" щось інше...»

Це навіть було б смішно, якби не було так сумно...

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com