Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Діти і підкилимні ігри бізнесюків

Інформаційні волонтери «Правдивих новин» з Рівного надіслали до редакції цікаву інформацію про культурну, так би мовити, подію.

Небайдужа жінка Анжела Франчук розмістила на своїй сторінці у Фейсбуці наступну інформацію:

«Хочу подякувати міському голові Володимиру Хомку за те, що попри свою зайнятість, не в прийомний день прийняв, вислухав і пообіцяв посприяти у вирішенні нашого питання , чого не скажеш про голову облдержадміністрації - там навіть в прийомні дні громадян не приймають !

А тепер по порядку :

Минулого вівторка стало відомо про швидке закриття ПК та С "Хімік"в зв'язку із закриттям заводу Азот .
Пішли чутки по місту, ширилися вони й в колективі , але ні батькам , ані керівникам гуртків інформаціі про подальшу долю колективів, які займаються в палаці керівництвом ПК та С "Хімік" надано не було !
В четвер 24 листопада, я як представник батьківського комітету звернулася із запитанням до директора ПК та С "Хімік" Подганюка О.М. за спростуванням або підтвердженням даної інформаціі .

На ту хвилину в кабінеті було два директори діючий і бувший (Подганюк О.М., Члек В.І.) саме радилися , (так мені сказали) проводили розрахунки стосовно цього питання .

Я запропонувала повідомити батьків,щоб не було пізно, збирати списки, звертатися в міську управу, просто діяти, ні в якому разі не допустити закриття цього закладу в якому 600 діток і 20 керівників гуртків !
Тут надзвичайно багато талановитих діток, діток, які постійно здобувають гарні результати на виступах !(призові місця, медалі, грамоти)!

Тут професійні керівники і це їхня заслуга, що дітки мають таку підготовку, керівники, які роками працюють в даному закладі !

Де на сьогодні знайти всім робочі місця ?

Як діткам посеред року шукати нові колективи ?

В "Хімік" ходять діти в основному з мікрорайонів Ювілейний, Боярка та Тинне, не реально везти дитину з одного кінця міста в інший ! Це відстань, час, гроші ! Не всі батьки мають змогу возити, тут діти в більшості ходять самостійно !

Всіма силами потрібно добиватися,допомагати щоб даний заклад продовжував свою роботу на благо підростаючого покоління і на благо нашого міста .

На мою думку "ХТОСЬ" захотів трошки підзаробити розпускаючи різні чутки,(підняття тарифів і т.д. , а звідси і підняття батьківськоі плати),

бо комусь до вподоби сама БУДІВЛЯ палацу Хімік і тут знову меркантильний інтерес - ОРЕНДА , або ЗАБУДОВА , "ХТОСЬ" придивився гарне місце ......

А діти ....., а хто думає про дітей, про розвиток, культурне виховання, про націю....»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com