Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Заворушення в Вінниці

Розумово-неповноцінна єврейська банда вінницькіх україножерів знову провокує громаду міста до повстання, тобто, до конституційної правової норми демократії прямо дії.

Як вже писали «Правдиві новини», сьогодні «останній суд» по справі розірваного портрету цинічного бариги Порошенка знову перенесли. На цей раз підставою затягування справи Юрія Павленка (Хорта) стала несподівана «хвороба» прокурора Вознюка, якій захворів «гострим шлангітом» прямо в залі суду. Присутні відмічають, що Вознюк постійно поводить себе неадекватно, сміється як дурник, або обкурений наркоман. Сміявся він навіть тоді, коли заявив, що йому стало зле (з такими холуями ця банда наркоманів і збоченців точно не зможе довго чіплятися за владу, але дегенеративна нацменшина цього не здатна усвідомити, як це вже на раз бувало).

Безпосередній учасник подій журналіст Ігор Громов пише у Фейсбуці:

«Після чергової постанови в апеляційному суді м. Вінниці, де Хорту в черговий раз не дали можливості сказати останнє слово, обурені люди прийшли в обласну прокуратуру.

Там до них вийшов заступник обласного прокурора пан Попеско. Пан Попеско намагався заспокоїти людей і сказав, що його колега який мав сьогодні бути в апеляційному суді, є учасником АТО і вообщє отакой пацан...

Заступника обласного прокурора вінницької області гражданіна Попеско закидали яйцями після того, як він намагався виправдати свого колегу прокурора Вознюка, який сьогодні з'явився в апеляційному суді по справі Хорта, а потім раптово "захворів".

"Он ваєвал в АТО!" - апелював Попеско. Після чого і отримав три яйця в тєло. Останній контрольний в голову.

Толя Григоращенко, який поцілив сьогодні в Олександра Петровича Попеско, свого часу влучно кидав коктейлі Молотова в беркутню на Майдані. Він одним із останніх покинув палаючу будівлю профспілок, не схибив і цього разу. Йому годину тому оформили адміністративку за ст. 173.

Не варто тримати народ за бидло. Сподіваюся, Попеско сьогодні це зрозумів.

Що стосується прокурора Вознюка (який буде підтримує сторону обвинувачення у справі Юрія Хорта) то зустрітися з ним можна уже 06 грудня у м. Вінниця. Час зустрічі - 10:00.

Дякую Анастасії Іпатовій за відео.»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com