Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Едуард Зебін

Російські війська продовжують безкарний обстріл українських військових на Східному фронті «невійни». Наша арта вже півтора року мовчить, бо ж «мінські угоди».

Штабні покидькі повідомляють, що москалі 30 разів обстрілювали українців зі 122 міліметрової артилерії, 120 та 82 міліметрових мінометів. По Широкиному вогонь вів і танк. Про втрати штабні брехунці мовчать, а з фронту приходять сумні новини.

Вчора стало відомо, що загинув один із засновників Революційних Правих Сил (РПС) Едуард Зебін (Друг Фізик). Під час того ж обстрілу загинув і уроженець Білої Церкви Максим Сломчинський.

Активістка Людмила Маврина пише у Фейсбуці:

«Дізналась, що Едуарда ЗЕБІНА вбили. На цьому тлі, якими ж мізерними виглядають всі наші проблеми, всі ці теми, котрі ми обговорюємо. В голові крутиться лише одна фраза - ВСІХ ПОВБИВАЮТЬ - ВСІХ ПОВБИВАЮТЬ... Ну, як жити? І що робити? Питання старе, як земля, і таке актуальне... Да. Похорон завтра в Дніпрі. Не хочу читати жодних дописів, не хочу відповідати ні на які проблемні питання. Бо це все пусте й нікчемне перед такою втратою. Людина жила задля ПЕРЕМОГИ. Премоги над кацапнею і перемоги над цією мафіозною бандою. Він так хотів ПЕРЕМОГИ! Так хотів пришвидшити ПЕРЕМОГУ. Бо усвідомлював, що він не вічний…

Зібрав гроші на ремонт фронтової машини. Я його питаю, а тобі покласти щось на твою картку? Каже - я їду на передок, а там гроші не потрібні. В личку написав мені таке: "собирайте деньги на проезд, дрова, палатки, на еду, готовьте тепліе вещи, термоса, через месяц пойдут призіві на февраль всем ехать в Киев. Следите, если подпишутся Давинчи, Касьянов, Шишкін, Сідой, то это оно".»

Один з останніх записів Друга «Фізика» у Фейсбуці можна вважати його духовним заповітом. « листопада він написав:

«Пост философский плюс немного личного.

Наша страна больна. Не может біть здоровой страна самая богатая в Европе ресурсами и населенная самым бедным в Европе народом. Наша страна больна, это медицинский факт.

Следовательно и наше общество больно. Симптомы налицо. Кто то погибает и мерзнет на Востоке, кто то развлекается в ресторанах . Кто то отдает последние 50 гривен волонтерам, а кто то прячет миллионы в огородах и под матрасами. Все пронизано болезнью, духовной и физической.

Если человек адаптирован к больному обществу - он болен. Если человек в больном обществе является странным, изгоем, маргиналом - возможно он как раз здоров?

Кто мы, потерявшие работу, друзей, жилье, жен? Кто мы, те кому "нормальные" крутят пальцем у виска с вопросом "почему ты не как все, дом, работа? Нахрен тебе эта война, она никому не нужна, вас используют, государство на вас положило, вы никому не нужны". Кто мы, больные маргиналы, или наоборот, те, на ком можно построить нормальную, здоровую страну?»

Також користувачі соцмереж знайшли архівний відеозапис, який був зроблений рік тому.

Сьогодні Едуарда Зебіна, який не лише був постійним читачем «Правдивих новин», а й нашим інформаційним волонтером, поховають у його рідному Дніпрі. Співчуття рідним!

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com