Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Майдан

Сьогодні, 1 грудня о 17-00 патріотичні сили, на чолі з ОУН, Білим Молотом і Чорним Комітетом, проводуть на Майдані Незалежності в Києві акцію на честь початку справжньої революції гідності, яка, на жаль, завершилась перемогою цинічних бариг.

1 грудня 2013 року сотні тисяч киян вийшли в центр столиці обурені кривавим побиттям і вбивством юнаків і дівчат бійцями «Беркуту» на так званому Євромайдані. Тоді перелякані лідери «обеденної єврейської апазіції» ледь втримали тисячі людей на Майдані, коли сотні справжніх патріотів, серед яких були й мусорські провокатори під керівництвом Зями (Дмитра) Корчинського, намагалися пробитися до Адміністрації Президента на Банковій. Спочатку їх намагалися зупинити, навіть сам «солоденький» олігрх Порошенко намагався зупинити наступ патріотів і заліз на «жовтий трахтор». Коли ж стало зрозуміло, що бійка неминуча, а Кличко, Тягнибок і Яценюк оволоділи увагою величезного натовпу і тримають більшість людей на Майдані, провокатори зникли, а «беркутасти» пішли у жорстокий наступ, розбиваючі голови як патріотам, так і журналістам. Тих хто впав добивали кийками і ногами.

Знайти «жовтий трактор» для сьогоднішньої акції не вдалося. Голова КВП Тетяна Близнюк пише ку Фейсбуці:

«Коротше, за цей тиждень я вивчила багато нових для себе слів і скоро можу виступати експертом в галузі спецтехніки.

Прототип героя Свята Грейдера насправді називається фронтальним погружчиком. Менеджери фірм, які здають в оренду ці самі фронтальні погружчики кимсь всмерть налякані, і не хочуть нам дати ані фронтальних, ані будь-яких інших. Точніше хочуть, але не 1 грудня.

На всі запевнення, що нічого такого і все в межах, відповідають, що так, звичайно, вони нічого такого й не думають собі і з радістю би дали, але от на 1-е в них усіх, як на лихо, нічого нема.

Інші кажуть, що ок, чекайте, ми вам передзвонимо. І більше не передзвонюють і їм додзвонитись більше неможливо.

Я собі думаю, шо хтось даремно псує наш до того миролюбивий святковий настрій. Бо особисто в мене після кількох днів, просраних на дзвінки внікуда, з"явилося нєпрєодоліме бажання купити собі таку машину...»

Також своїми спогадами поділився у Фейсбуці лідер молодіжного антикорупційного руху «Білий Молот» Владіслав Горанін (Горан):

«Три роки минуло з того часу, коли я, отримавши інформацію про замовників розгону Майдану, намагався зі сцени попередити людей про побиття. Але агенти "об"єднаної опозиції", відрубили мені мікрофон, боячись зриву проплаченого сценарію побиття.
Вже через рік, після приходу опозиції до влади, мене заарештували і катували, а в моїм домі проводили обшук, вилучаючи відеозаписи, що підтверджували опозиційний "договорняк" про розгін мітингарів, та нелюстрованість виконавців злочинних наказів вже нової влади...
Всім, хто забув, як то було.»

Оновлено!

Зібравшись на Майдані, активісти провели мітинг і провели марш до вулиці Банкової, де знаходиться окупаційна адміністрація олігарх-гауляйтера Порошенка. Банкова перегорожена численними легіонами владоохоронців. Журналіст Ігор Громов написав у Фейсбуці:

«Сьогодні все було мирно - нас чоловік 500-700 максимум, ну а на Банковій full-edition) з Нацгвардії та поліції.

Зачитали довжелезний список політв'язнів з вимогами їх звільнення та цивілізовано передали до АП.»

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com