Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Юрій Хорт

Сьогодні справжнє свято! Юрій Павленко (Хорт) звільнений у залі Апеляційного суду Вінниці.

Юрій Павленко зробив мужню промову, виголосивши «останнє слово» перед вироком суду (відео).

Вінницький Майдан напередодні зробив жорстку заяву з вимогою звільнити молодого активіста і пригрозив владі акціями громадської непокори. Підтримати бойового побратима приїхали активісти «Білого молоту» на чолі з Владиславом Гораніним (Гораном). Вчора «Білий молот» оголосив загальну мобілізацію і продовження революції, якщо Хотра не звільнять.

Ще під час судового засідання, коли судді вийшли у дорадчу кімнату, Горан повідомив телефоном «Правдивим новинам», що у разі протизаконного рішення суду бійці «Білого молоту» заблокують приміщення суду і не дозволять ментам вчинити протизаконні дії.

«Влада обісралася, коли ми приїхали. Мені телефонували якісь невідомі люди, можливо з СБУ, і просили «не качать» до вироку, обіцяли, що все буде добре...» — розповів Владислав Горанін.

Судді відмовились виконувати злочинний наказ олігарха Порошенка, розуміючи, що його «царюванню» скоро настане кінець, і звільнили Хорта. Режим посипався, бо коли чиновники відмовляються виконувати незаконні накази диктаторів, режими зникають. Так було і з Януковичем, який втік тому, що розбіглися «беркутята» і внутрішні війська. Комусь скоро треба тікати Ліпецьк!

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com