Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
війна проти України

Ще в 2014 році російські ЗМІ насміхалися з українських військових, які вимушені були використовувати на Донбасі легкові автомобілі у військових цілях, коли Орда мала у своєму розпорядженні як мінімум КАМАЗи.

Багато військової техніки було передано Україні західними країнами, але на фронт вони так і не потрапили, в кращому випадку опинившись у поліцаїв чи внутрішніх військ (Поцгвардії).

Мащина на фронті — це і «швидка допомога», і доставка продуктів з боєприпасами, а також… останній шлях для загиблих бійців. Але і ці машини у наших захісників хочуть відібрати!

Українським бійцям доводиться воювати не лише з російськими військами, а й з бюрократією всередині армії, але може це не зовсім бюрократія, суміш мародерства з діверсіонним шкідництвом? Адже автомобілі, які на фронт привезли волонтери, хочуть конфіскувати.

Останніми днями загострилась баталія між армійцями та Військовою службою правопорядку. Остання задумала конфіскацію машин нібито для того, щоб дотриматись законності процедури. Але без волонтерських автівок на передовій ніяк не обійтися.

Керівник військової служби правопорядку ЗСУ Ігор Криштун (ймовірний ініціатор указу) запевнив, що ніяких проблем немає і що нині просто проводять переоблік техніки. Також, за його словами, автівки від волонтерів вилучатися не будуть. Хоча реальне становище відрізняється від сказаного.

Вже кілька днів соцмережі вирують пристрастями – Військова служба правопорядку за вказівкою свого голови має забирати на штрафмайданчики всі волонтерські машини. Є вже й перші, хто залишився без коліс.

Також є проблема з документами. Частину з них оформити практично неможливо. Особливо для автівок, що на фронті давно.

Та найбільше обурюються медики.

«Коли всім світом збираємо на ці машини, нам їх приганяють з-за кордону, і ці машини дійсно рятують життя, і зараз взяти їх і забрати, це означає залишити медичну службу без коліс. Тож ми не зможемо своєчасно надавати медичну допомогу нашим бійцям,» – прокоментував начальник медичної служби бригади ЗСУ Дмитро Сидоренко, передає «24 канал».

Колега Дмитра Михайло зауважив, що міноборонівські машини є, щоправда, вони не працюють. Рятують життя лише на волонтерських.

Всі військовики за те, щоб в армії був порядок. При цьому вони вважають, що забирати волонтерські машини можна, лише запропонувавши альтернативу. А кому вигідно, щоб наша нещасна армія була ще слабкішою ніж зараз? Відповідь, вважаю, знають усі українці.

Наступна публікація «Правдивих новин» буде присвячена розслідуванню того, як військова прокуратура фабрикує кримінальні справи проти добровольців.

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com