Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
геноцид нації

Українці все частіше помічають явну неадекватність вищого керівництва держави. Уряд на іншій планеті живе? Ні, чужиці-україножери поки що серед нас, хоча подейкують, що родичів вже вивозять за кордон.

Гройсман «пишається» рівнем життя українців! Українці за останні роки стали найбіднішою нацією в світі. Порошенко бреше, що з часів його кривавого «царювання» інфляція нібито знизилась на 50%. Це він по обваленому курсу гривні у порівняння цін на цукерки рахував, чи що ж відбувається насправді?

Космічні тарифи ЖКХ, постійне подорожчення продуктів харчування, яке призводить до явного голоду, який скоро може стати новим жахливим голодомором, гібридна договорнякова «невійна», придушення свободи слова, жорстокі політичні репресії.

Звісно, клептомани-україножери не можуть відкрито визнати, що проводять політику тотального геноциду української нації, тому й брешуть, а коли вже весь світ розуміє, що вони брешуть, то яка різниця, що саме брехати

А тим часом репресії вже докотилися і до звільнених військовополонених. Ось як прокоментував у Фейсбуці «агент путіна» Станіслав Краснов (Гонта), який і сам нещодавно був звільнений з СІЗО, затримання полковника ЗСУ:

«Дуже цікава новина - вчора ввечері був затриманий Іван Без'язиков, по підозрі в співпраці з ДНР та ГРУ Росії.

Цікавою новина є тому, що 5 липня Ірина Геращенко відрапортовала про звільнення Без'язикова з дворічного полону і назвала цю подію знаковою.

Так само і радник голови СБУ Юрій Тандіт заявив, що "благодаря тяжелой оперативной работе и оперативным действиям он наконец на свободе".

А 6 липня Без'язиков зустрічається з Порошенко!

Через 4 місяця СБУ вже заявляє - "По показаниям свидетелей, предатель получил военную форму российского образца, табельное оружие, служебное удостоверение, зарплату и авто с шофером"

Наразі Без'язикову обирається запобіжний захід.

Постає логічне питання - СБУ провела величезну оперативну роботу та звільнила з полону діючого російського розвідника, і привела його в кабінет до Президента (!!!), або у нас почався 42-й рік, коли з полону відправляють на Колиму?»

Затриманий полковник Збройних сил України Іван Без’язиков зазначив, що був шокований звинуваченнями проти нього, до цього планував продовжити службу у ЗСУ.

Він зазначив, що не може пояснити, з якою метою проти нього висунули звинувачення.

«Я позавчора сам був шокований цим. Для мене це була велика несподіванка. Я хотів продовжити службу у ЗСУ. Поки півроку була канітель, тому що керівництво ЗСУ має якусь підозру до мене. Вони хочуть її або підтвердити, або спростувати. Тому зараз відбувається це судове засідання», - пояснив полковник ЗСУ журналістам.

За словами Без’язикова, він має хвороби, які потребують хірургічного втручання, але кому це цікаво!

Оновлено.

Захист заарештованого полковника  Без'язикова припускає, що він може знати про загиблих на Саур-могилі, Степанівці, Кутейникові і в Иловайском котлі, і це нібито пояснює тиск на нього з боку влади, повідомляє «Акцент».

Адвокат Українського Хельсинського союзу з прав людини Олег Веремеєнко, який захищає полковника Івана Без'язикова в суді сказав, що Генпрокуратура звинувачує його у безпосередній співпраці з керівниками «ДНР». За інформацією Олега Веремеєнко Іван  Без'язиков цього робити не міг, оскільки увесь час арешту знаходився в підвалі.

«Генпрокуратура стверджує, що в цей період з цього підвалу  Без'язиков керував Захарченко. Я навіть це коментувати не буду - це повний абсурд. Суд мотивував арешт тільки одним - показаннями свідка Павла Гаркавенко. Я не даватиму йому характеристику, можу сказати, що є свідки, які стверджують, що він зловживав наркотичними засобами, тому особисто у мене немає ніяких сумнівів, що його використали як лжесвідка...» — зазначив Вереєменко.

Суд заарештував полковника на два місяці.

Микола Крамольник

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com