Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

21 грудня Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розгляне проекти постанов про відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова (Авакяна).

Громадські та патріотичні сили мають проконтролювати це засідання та забезпечити, аби розгляд резонансного питання не було саботовано можновладцями. Вже на цьому етапі бюрократичний апарат може по-тихому "зам'яти" надважливе для українського суспільства рішення.

«Громадські та патріотичні сили мають проконтролювати це засідання та не дати саботувати розгляд відставки Авакова. Саме тому громадськість зобов'язана втрутитись та взяти питання під свій контроль. Годі терпіти, коли нашу долю вирішують за нашими спинами. Авакова - у відставку! Адреса: вул. Садова 3-а. Початок акції: 14:00.» — написано на офіційній сторінці громадського молодіжного руху «Білий Молот».

На засіданні планується заслухати громадських активістів, катованих в аваківських застінках - Владислава Гораніна (Горана), та Богдана Тицького.

Співорганізатори акції: «Білий Молот», рух ОУН, «Комітет визволення політв`язнів», «Чорний Комітет».

Сам пахан злочинного угрупування МВС Аваков знову десь пропав. Позубоскаливши 17 грудня над провокаційним відео за участю Саакашвілі у «лохторат-шоу» Савіка Шустера, і запитавши, чи не було в когось склянки водички, щоб заспокоїти Міхо, він мовчить, як після стрілянини у Княжичах.

Оновлено.

Цей цирк у комітеті ВРУ краще всього пояснила у Фейсбуці активістка Катерина Кувіта:

«Комітет ВРУ з правоохоронної діяльності. Юрій Луценко доповідає про стан кримінального провадження по Княжичам. В порядку денному три постанови про звільнення Авакова. Засідання комітету зірвано, кворуму немає, жодного представника з НацПоліції немає.»

Представники фракції НФ не прийшли, представники мусарні не прийшли, голова комітету Кожемякін відмінив розгляд усіх постанов про відставку нахабного україножера Авакова, оскільки сам він у відставку не подав, а це означає, що у «парламетнсько-президентській» країні нардепи його звільнити не можуть, навіть якби був кворум.

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com