Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
повстання

Не лише вся Україна, але й увесь світ розуміє, що державний апарат зараз очолюють, м`яко кажучи, розумово відсталі україножери.

Голова нелегітимної Верховної Ради — Парубій — офіційно визнаний дебілом (розумова відсталість І ступеня). Достовірно відомо, що так званий голова КМУ Вован Гройсман має 9 класів освіти, його не перевели в старші класи через розумову відсталість, хоча ця єврейська потвора має неабиякий ораторський талант, що воно і продемонструвало на всіх зомбіящиках. На цих самих зомбіящиках не було вказано про те, що вночі на 22 грудня мусорські виблядки отримали достойну відповідь і примусили «йовбаків-космонавтів» залишити свої позиції.

Сьогодні ж, 23 грудня, підприємці середнього класу вже підготувалися до наступу банди Кличко-Авакяна, вдягнули на себе не лише будівельні каски, а й респіратори. Розумово відсталі поліцаї ще не розуміють, що вони фактично вже є трагічно загиблими. У соціальних мережах поширюється інформація про місця проживання пособників проросійського режиму.

За неперевіреною інформацією українські патріоти вже знищили трьох поліцаїв і одного працівника ФСБУ. Фото мертвих виблядків додається.

Триває дискусія, чи треба вбивати лише пособників російської окупації, або усіх родичів поліцаїв і фсбушників.

Здається, що народні месники будуть дуже гуманні і на відміну від росіян будуть знищувати за прикладом УПА саме янучарів-запроданців.

Ввечері учасники бойових дій на Донбасі разом підприємцями взяли в полон 40 тітушок та гарно їх допитали.

Микола Крамольник

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com