Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
метро Лісова

24 грудня люди вийшли на мітинг, протестуючи проти рішення столичної влади звести на 11-ти гектарах лісу котеджне містечко нібито для «учасників АТО»

Мешканці Биківні побоюються, що проект забудови для потреб військовослужбовців є лише прикриттям для масової вирубки лісу та пропонують столичній владі будувати житло для солдатів у середині міста.

Одна з протестувальників Людмила Жигало підкреслила: «Мій батько теж воював у війну, але не користувався ніякими льготами. Так, цим хлопцям потрібно дати, вони заслуговують. Але не за рахунок природи!».

«Влада намагається вирубати ліс, надати цей ліс під виглядом сім'ям АТО, а після того вони бажають приступити до другого плану - знесення будинків і забудова Бог вість чого», - висловиви побоювання учасник акції Олександр Єрошкін.

Сьогодні ж у Києві близько 11:30 розпочалася пожежа поблизу виходу зі станції метро «Лісова»

Внаслідок пожежі зайнялися ринок та автостоянка. На місці надзвичайної ситуації працюють пожежники. Сама пожежа розпочалася поруч з виходом зі станції метро «Лісова» в сторону вулиці Мурманської.

Також варто зазначити, що на самій «Лісовій» зупинений рух потягів: всіх пасажирів працівники метрополітену змушують виходити на станції «Чернігівська».

Користувачі соцмереж звинувачують у організації підпалу «тітушню» Віталія Кличка.

Микола Крамольник

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com