Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
1+1

Керівники і ведучі телеканалу «1+1» написали відкритого листа цинічному олігарху Петру Порошенку та його поплічникам Парубію і Гройсману.

«Сьогодні, 29 грудня 2016 року останній день дії ліцензії на аналогове мовлення каналу 1+1. Два тижні тому, 15 грудня, Національна Рада з питань телебачення та радіомовлення одностайно проголосувала за переоформлення та продовження ліцензії для каналу. Однак ліцензія так і не була продовжена. Під час розгляду заявки, який тривав 6 місяців, жодних офіційних претензій на адресу каналу не надходило. Останні два тижні з різних джерел ми отримуємо інформацію про намагання скасувати таке рішення та здійснити рейдерський захват каналу.» — йдеться у листі.

«Ми здивовані та стурбовані тим, що Національна Рада, члени якої призначені безпосередньо Президентом та Верховною Радою, затягує процес виконання власного рішення. Впродовж останніх двох тижнів з надійних джерел до нас надходили повідомлення, що саме Адміністрація Президента намагається вплинути на прийняття рішень Національною Радою та передати контроль над каналом в інші руки. Ми не хочемо у це вірити і, насправді, не розуміємо, чиї інтереси можуть стояти за такими діями...» — в перекладі з дипломатичної на звичайну людську мову, це означає: «Петя, ми добре розуміємо, що з нашим телеканалом ти хочеш зробити теж саме, що зробив з «Приватбанком», який теж належав Коломойському...»

Все буде «Рошен», холопці! Але це ненадовго.

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com