Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Смолоскипна хода БМ

Вчора українські націоналісти відзначали день народження Степана Бандери, але засоби вшанування колишнього провідника ОУН-УПА були різними.

Наймасштабніші акції відбулись вчора у столиці України — Києві. Добре про них написав у Фейсбуці журналіст Ігор Громов:

«Поки Свобода водила козу і направляла 5 000 людей постояти на Майдані та роз'їхатись по домівках ні з чим, близко 200 активістів Білого Молоту та Добровольчого руху ОУН прийшли ходою під будівлю Київського укправління поліції за адресою вул. Володимирська, 15 з вимогами негайного розслідування злочинних дій поліції разом з тітушнею під час силових протистоянь 22-23 грудня в районі метро КПІ та будівельного ринку біля метро Харківська.

Результат цієї акції - 3 січня буде проведено круглий стіл з представниками поліції, постраждалими підприємцями ринків Києва та представниками ЗМІ...

Підприємці ринку на Харківській приєдналися до смолоскипної ходи ОУН та Білого Молоту і направилися до будівлі київського управління поліції за адресою вул. Володимирська,15...».

Ще один учасник акції Лилия Сулейманова додала:

«Далі Білий Молот та ОУНівці пішли на Володимирську 15 з вимогами порушити крімінальні справи з приводу смерті Макара Колесникова (рік тому!!!) та з приводу тітушек, в цівільному зі зброєю, які громили майно та забивали людей. В ціх тітушок так цікаво й зброя була. На цьому менти не зупинились... підтягли двох переселенок з Лугандону. Та ті стали верищати, що вони бояться нас, та в них діти, а ми вот таки дуже агресивні. Але весь час простояли біля нас, за спинами ментів, наче бо приросли.Та ще ті дві л-ви кричали, що ми саме проплачені...»

Оксана Матвейчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com