Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
підар Матіос

Дуже соромно, коли над Україною регоче весь світ, але ще більш боляче, коли над українцями відверто кепкують закляті вороги…

Хтось розумний сказав нещодавно, шо Європа поважала українців в ті дні, коли кращі сини нації зібрались на Майдані і повалили злодійський режим Януковича, але Європа перестала поважати українців зараз, тому що ми досі терпимо кривавий проросійський режим сіоністів-клептоманів, хоч узурпатори влади давно вже заслуговують виключну міру покарання «а-ля Чаушеску».

Журналіст Олександр Ружанський, який, ще будучи фронтовиком-добровольцем відчув на своїй власній шкірі жахливі пазури україножерів, зробив епічний запис у Фейсбуці:

«ПОВІСТЬ ПРО ТЕ, ЯК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ ПОСВАРИВСЯ З КОНСТАНТИНОМ ГЕНАДІЙОВИЧЕМ, А ОБІСРАВСЯ ЮРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ.

Отаке, друзі мої. Моя саркастична аксіома “якщо Ружанський каже щось погане про діючу владу, він не помиляється” продовжує працювати, як швейцарський годинник.

Військовий прокурор сил АТО Костянтин Кулик накатав тєлєгу у вигляді рапорту Юрію Луценку на свою корупційну кришу, Анатолія Матіоса. Хтось цей рапорт злив українофобу Толіку Шарію, який отримав черговий привід познущатися не стільки з діючіої української влади моральних збоченців, скільки з України взагалі.

Якщо стисло, мова в цьому рапорті йде про те, як Матіос інтригує проти Кулика, безпідставно звинувачуючи останнього у тому, що він знаходиться на “гачку” у родини Кацуб і про те, що Матіос продає справу Курченко-Кацуби.
Смішно, але в цьому рапорті, як в тому анекдоті : і Кулик правий, і Матіос правий.

Кулик дійсно на гачку у Кацуб, а Матіос таки продає справу Курченка - Кацуби. Але, виникають прості і, одночасно, риторичні запитання : хіба Матіос з самого початку передачі цієї справи до вйськової прокуратури не знав, що Кулик особисто знайомий з Кацубами по Харкову ще з давніх часів? Яка, власне, головна роль відводилася Кулику у цій справі ?

Даю відповідь : все Матіос про Кулика знав. А, причина срачу між ними, це гроші за звільнення фігурантів і закриття епізодів.

Тільки Матіос хітриший за Кулика. Костю для того й поставили, щоб самому Толіку-тепловізору до грошей не торкатися, а зробити це руками Кулика. Тепер Кулик волає, що Матіос домовляється за спиною Луценка! Ха-ха! Вони всі просто гроші не поділили!

І це є підтвердженням моєї аксіоми. Ще 4 жовтня того року я публічно казав про те, що у справі Курченко роль Кулика зведена до обов'язків комунікатора з отримання брудних, кримінальних грошей Курченка і братів Кацуб...

Тільки, хто мене слухав? Бажання нажитися на справах курченків, бойків та інших кацуб заклало вуха діючій владі. І особисто Юрію Віталійовичу. Бо, ще 3 жовтня того року я попереджав, що ми ще посміємося з того, як Кулик розслідує справу Курченка…

Тобто, доволі очікувано, генеральний прокуратор - фалоімітатор обдристався у справі Курченко ,разом з Матіосом і Куликом, за яких він постійно тягнув мазу. Обдристався й тому, що те, що у Шарія “на язикє”, то у ФСБ в документах.

Хтось може спитати : може той рапорт - фейк? Ну, по-перше. Мої джерела у правоохоронних органах підтверджують наявність такого рапорту. По-друге. Дуже відома мені з інших документів стилістика Кулика повністю співпадає з стилем написаного в рапорті. По-третє. Увесь хід останніх подій підтверджує викладений у рапорті фактаж :

Кацуба молодший пішов на угоду зі слідством; колишній заст. керівника Нафтогазу Юр'єв загинув при обшуку його будинку підлеглими Кулика; самого Кулика несподівано від справи відсторонено і повернуто у зону АТО; справу з військової прокуратури вилучено.

Мені залишається тільки зробити з цього епікфейлу ГПУ на чолі з Луценком таке резюме.

1. Проти Кулика і Матіоса потрібно якнайшвидше відкрити кримінальне провадження, а їх обох треба негайно звільнити з лав прокуратури.
2. Юрія Луценка необхідно терміново позбавити посади генерального прокурора.

FAILED LOW IN UKRAINE набирає обертів.»

Насправді, Україна вже «прозріває», і не лише українські, а й міжнародні політичні експерти відверто кажуть, що режим Порошенка-Авакова може протриматись лише до весни, а деякі «ецилопи» ще й прискорюють падіння Вальцманату. Рабська психологія не є всеохоплюючою для України, і це підтверджують соцмережі.

Багато суперечок у Фейсбуці зробив цікавий допис Євгена Слабожанського:

«Москалі, які розпочали цю війну, християни. "духовниє скрєпи" їхнього патріархату роблять їх справи "богоугоднимі". Попи їх церков робили у своїх церквах арсенали зброї, яку потім давали в руки "повстанцям" - кАзакам і зброду, що їхав з москальщини "вбивати укров". Їхали "з богом"... Я не знаю ІНШОГО "бога" крім ісуса яхвовича в їхньому, москальському паханаті, і не знаю іншого "бога" в паханаті українському. І об цю ПРОСТУ правду розбиваються ВСІ заумні виверти ісусістів всіх конфесій і сект. ЄДИНЕ, що можна протиставити УКРАЇНЦЯМИ зухвалому і брехливому егрегору царя іудейського, який живиться не тільки невіглаством, а ще й кров'ю людською, то це егрегор родостановчих божів.
Одне очевидно точно, ЦАР ІУДЕЙСЬКИЙ, сім'я АВРАМОВЕ, до родоводів УКРАЇНИ не має ГЕТЬ ніякого відношення. Ні по РОДУ (генетиці) ні по іншим критеріям. Все таємне завжди стає відомим, і заборона відкривати настанови левітських шовіністичних "заповітів" не могла зупинити людей, дізнатись правду. "...і буде в щелепах народів вузда (релігія), напрямна до помилок...". (Іс 30 : 27)... І ця "вузда" з'явилась - релігія для гоїв, ісусіанство, Іудеї створили цю "вузду". Якби люди знали, ЩО їм в рота і макитри сують жерці! ... Більшість не хочуть знати, більшості не зрозуміти, що їх взнуздали і ВЕДУТЬ. Кого на бійню, кого на стрижку, і звуть - ПАСТВОЮ.... Сумно... Дивитись на таку паству...»

Микола Крамольник

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com