Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
холдинг Sheriff

Холдинг охоронних підприємств Sheriff уклав угоду про співпрацю з розробниками CRM OneBox.

Холдинг запровадить CRM-систему для автоматизації відносин з клієнтами.

Холдинг «Шериф» має намір використовувати потенціал  програмного продукту для керування базою контактів, обліку замовлень і платежів, а також для онлайн-спілкування з клієнтами. Такий функціонал знімає навантаження з менеджерів колл-центру. Особистий кабінет дає клієнтам доступ до інформації про стан особового рахунку, зберігає події: дзвінки, імейли і відображає завдання, поставлені охоронному підряднику.

«Особистий кабінет клієнта — це «must have» для обслуговування клієнтів сучасного бізнесу — вважає керівник відділу розвитку OneBox Дмитро Левошич. — Клієнти відстежують статуси завдань, бачать баланс і роблять замовлення в будь-який зручний для них час, без необхідності телефонувати в офіс компанії».

Довідка про OneBox CRM:
OneBox розроблений українськими програмістами компанії «WebProduction», відзначений преміями «Народна премія» і «Вибір України». Програма відома як CRM-система, але, на відміну від класичної CRM, містить функції управління фінансами, документами, складами і робочим часом співробітників. Інтегрується з зовнішніми сайтами, сервісами зв'язку, доставки та платіжними системами.

Будь-який бізнес може спробувати CRM OneBox з особистим кабінетом абсолютно безкоштовно, для цього є спеціальний безкоштовний CRM-тариф.

Контакти:
Україна, Київ, вул. Євгена Коновальця, 36Д
+380 (44) 390-09-85
webproduction.ua
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com