Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Київ

Розумово неповноцінний боксер Віталік Кличко, який проміняв спортивну славу на брудні гроші, ніяк не може заспокоїтися.

Підконтрольні йому бандформування, які в народі прозвали «клічкушками», на минулому тижні без спротиву розтрощили ринок на Оболоні в Києві, а сьогодні вже спилили дерева і захоплюють землю. Можливо, знову будуть бійки з місцевими жителями.

Журналіст Ігор Громов пише у Фейсбуці:

«На вул. Алішера Навої, 57 (лівий берег, район бул. Перова) іде захват прибудинкової території для будівництва чергового торгового центру.

Прямо зараз 60 тітушок будуть намагатися встановити паркан для забудови прямо під вікнами жилих будинків!

Прохання під'їхати за вказаною адресою - велика вірогідність, що там будуть ті самі тітушки, які били людей на Харківському ринку.

Дуже треба репост а ще краще - особиста присутність!»

Пізніше Ігор Громов додав ще фото з поясненням: «Будівельники в кросівках. Все як завжди, коротше.»

В той же час адвокат Анатолій Будник зробив такий запис у Фейсбуці:

«Сьогодні мав нагоду з самого ранку їздити власним автомобілем з лівого берега Києва на правий та назад. Виявив що "НЕ ОЧІКУВАНО ?!?" в Київ прийшла зима та ще й, "як виявилося" Зимою іде сніг. Саме із-за "НЕ ОЧІКУВАНОСТІ?!?" вулиці Києва не чищені від снігу, за парковку говорити не приходиться. У мене запитання до високого на зріст (не великого) міського голови Києва Кличко В.В. - куди ти, пане, дів кошти, які були виділені із бюджету Територіальної громади на придбання снігоочисної техніки ? Коли ти, пане, напишеш явку з повиной до правоохоронних органів ?!?»

Оновлено!

Громов Ігор знову пише у Фейсбуці:

«Ветерани добровольчих батальйонів "Донбас'' та "Айдар" знесли будівельний паркан, який намагалися встановити тітушки прямо на прибудинковій території двох хрущовок за адресою вул. Алішера Навої, 57 та 59.

Контора-прокладка "Центробудсервіс" планує звести 25-поверхового монстра прямо між двома жилими будинками та трасою на дуже вузькій ділянці землі. Сьогодні їх плани вдалося зірвати...»

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com