Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
курва

Користувачі соцмереж все більше звертають увагу на діяльність так званої прокуратури, а точніше на бездіяльність цього організованного злочинного угрупування.

Журналіст Олександр Ружанський пише у Фейсбуці:

«А ЩО ТАМ З КОРУПЦІЙНИМИ РОЗБОРКАМИ МІЖ ВІЙСЬКОВО - ПРОКУРОРСЬКИМИ ЗЛОЧИНЦЯМИ КУЛИКОМ ТА МАТІОСОМ?

Чому всі роблять вигляд, що нічого не сталося взагалі? Невже ніхто не розуміє, що рапорт Кулика Луценку то набагато важливіше, ніж історія з Пашинським?

Бо у випадку з Куликом і Матіосом ми можемо бачити трошки завуальовану, але, все ж таки, явну і відверту боротьбу в середині владно-маівозного клану, про злочинну діяльність якого, особисто я вже замахався робити викривальні дописи та розслідування.

Бо розпродаж справи Курченка-Кацуби-Бойка-Клименко це не просто ганьба. Це державний злочин самого вищого рівня
Це такий смачний харчок в обличча народу України і на могили Небесної сотні. Це знущальний показ дупи міжнародним спонсорам України у боротьбі з корупцією і взагалі всім, хто нам допомагає.

І подивіться, хто свариться за бабло зі справи колишньої влади Януковича! Військовий прокурор сил АТО Костянтин Кулик - ліпший друг терориста Жиліна і криша його злочинних оборудок за часів Януковича і Головний військовий прокурор Анатолій Матіос - вилупок режиму Януковича. Картина маслом. Українським, корупційним маслом.

Шановні Народні депутати, журналісти та антикорупціонери всіх різновидів! Чи не вважаєте ви за доцільне приділити цій історії максимальну увагу у суспільстві і провести її об'ективне і всебічне розслідування ? Готовий надати від себе будь-яку можливу допомогу.».

Знову ж таки у Фейсбуці Аліна Стрижак зробила такий допис:

«У ГПУ часів Януковича мали зробити ремонт. Но не зробили. А вот 69 лямів кудись зникли. Ну і судять, значить, екс-директора фірми, яка типу помагала Пшонці пиляти це бабло. Директор непростий, і я навіть сьогодні поїхала на 9 ранку на Троєщину на той суд.

Но, грусть-печаль, прокурор ГПУ не приїхав. Це було однією з причин, чому суд перенесли.

Сподіваюся, у прокурора були поважні причини. Наприклад, він зламав ногу. А не вот ці всі ці дрібниці типу шо на лаві підсудних має сидіть якась там Єрхова.».

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com