Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
е-декларації

Упродовж тижня журналісти та активісти не мають доступ до декларацій. Це є прямим порушенням українського законодавства. Про це повідомляє Declarations.com.ua.

"Майже тиждень декларації неможливо було побачити взагалі. Станом на зараз, частина сайту Назка відновила роботу, але по факту наші права на доступ до інформації незаконно обмежені. Тобто знайти і прочитати декларацію ніби можна, а ось скопіювати або завантажити для подальшого аналізу - немає ", - повідомляє засновник проекту Декларації Дмитро Чаплинський.

Фактично, в системі існують два сайти. Перший - для перегляду декларацій, а другий - для використання даних. Відсутність доступу до цих ресурсів є порушенням одного з ключових регулюючих документів Назка, а саме "Порядку формування, ведення і опублікування (надання) інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування", затвердженого відповідно до Закону України Про запобігання корупції.

Тим часом влада україножерів продовжує політику тотальної християнізації населення, впроваджуючи рабський світогляд християнської релігії, при якому «українське бидло» повинно терпіти усі вибрики очільників режиму і молитися злому і жорстокому богу Ізраїля і царю юдейському (Христосу). Цікаво, чи був такий «темник» до ЗМІ, коли слово Великдень вже не прийнято згадувати, а з усіх боків лунає: «Пасха, Пасха, Пасха, Песах, Песах, Песах».

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com