Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
не довіряють Порошенку

Не зважаючи на усі потуги Мінстеця і «шоколадних» ЗМІ українці зараз знову встановили рекорд недовіри до представників влади.

Видання politeka.net оприлюднила результати соцопитування групи Соціологічної групи «Рейтинг».

Переважна більшість українців «зовсім не схвалює» діяльність олігарха Петра Порошенка, який незаконно займає пост голови держави. В середньому діяльність Порошенка схвалюють лише 2 % населення. Незрозуміло високий рейтинг довіри до діяльності брехливого бариги відмічають у Чернівцях, де його діяльність схвалює аж 5 % опитаних. 

Також багато українців незадоволені роботою Верховної Ради. Наприклад, в Сумах 59% респондентів висловилися негативно про діяльність нардепів. У Чернігові роботою Ради незадоволені 25% учасників опитування.

І лише в Чернівцях 3% «цілком схвалили» роботу парламентаріїв.

В середньому 40% українців не схвалюють нинішню діяльність Кабміну. І лише в Чернівцях 4% городян підтримали роботу міністрів.

Роботою поліцайських комендатур найбільше задоволені жителі Луцька та Рівного (по 12%), що навіть дивно, і це найвищий по Україні рейтинг довіри до мусорів. А в Запоріжжі  31% городян не підтримали роботу владоохоронців.

Традиційно найбільше українці довіряють релігійним організаціям, але не зважаючи на масовану пропаганду християнства в усіх ЗМІ, рейтинг повної довіри до церкві в середньому по Україні став нижчим, ніж у попередні роки, а кількість противників церкви зростає. 

Найменше довіряють жирним попам у Чернігові (4 %)  і Херсоні (5%). Це ще одне нагадування нашим «побожним» чиновникам, які в порушення  Закону України про свободу совісті все частіше  полюбляють називати Україну православною державною. Максимальна кількість противників церкви виявили в Житомирі - 14%. Також в столиці 13% повністю не схвалюють діяльність церкви.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com