Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
бандуристи

Професійний і єдиний у світі колектив незрячих бандуристів формально належить до громадських організацій інвалідів.

Тому заробітна плата музикантів у Міністерстві соціальної політики проходить як допомога, яку відомство нараховує Українському товариству сліпих. І у цьому вся біда, адже фінансується допомога за залишковим принципом.

Останніми роками гроші музикантам надходили із затримкою у кілька місяців. А цього року ситуація просто критична - від початку року незрячі бандуристи не отримали жодної копійки на зарплату. А через податки із зарплати, які нема з чого сплатити, капела «Карпати» ще й стала порушником, і на неї можуть накласти штраф - стосовно несплати податків до капели уже тричі навідувались податківці.

Платити казні немає з чого – міністерство боргує незрячим музикантам понад 300 тисяч гривень. Гроші лише обіцяють виділити, коли там підпишуть відповідні документи. Як буде у наступному півріччі знову невідомо. Адже грошей, які мають дати, ледве вистарчить на погашення заборгованості за попередній період.

Незважаючи на таке ставлення до них міністерських чиновників, музиканти все ж не втрачають віру в те, що зуміють зберегти свій унікальний колектив.

От так і всі українці, як незрячі музиканти, намагаються вижити у власній країні, де владу захопили чужінці «гройсмани». І все ще мають надію, що виживуть.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com