Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Меморіал Небесній сотні у Києві

Меморіал Героям Небесної сотні у Києві цього тижня демонтують. Він нібито заважає проводити слідчий експеримент на вулиці Інститутській у справі щодо п’ятьох екс-беркутівців.

Святошинський районний суд Києва 18 квітня постановив продовжити слідчий експеримент у справі щодо колишніх бойовиків мусорського спецпідрозділу «Беркут» до 1 вересня.

Про це повідомляє радіо «Свобода».

За словами прокурорів, родини Небесної сотні начебто погодилися на тимчасовий демонтаж меморіалу, але наврядчи він буде відновленний при «царюванні» цинічного олігарха Порошенка. Владі, можливо, набридло мати по сусідству з урядовим кварталом нагадування про кров сотень патріотів, яких вбивали ті самі владоохоронці, які й зараз охороняють він народу ненажерливу банду кривавих україножерів.

Обвинувачувані «беркутасти» Павло Аброськін, Сергій Зінченко, Олександр Маринченко, Сергій Тамтура та Олег Янішевський своєї вини не визнають.

Судове засідання у справі розстрілу активістів на Майдані відбулось 25 квітня. Суд продовжив строк тримання колишніх бойовиків «Беркуту» під вартою. Пройшло вже більше трьох років, але й досі ніхто не покараний у масових вбивствах в центрі столиці. Скоріше за все, потримавши ще пару місяців, україножери і цих «беркутастів» відпустять, як відпустили усіх інших мусорських виродків-вбивць.

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com