Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Сьогодні о 24:00 годині з Лук'янівського СІЗО Києва відпустили Ростислава Заворотного – одного з обвинувачених у справі про передачу зброї "тітушкам" під час подій Революції Гідності.

Про це з задоволенням повідомляє «5 канал».

"Сьогодні закінчується строк тримання його під вартою. Він нікуди не збирається тікати. Поїде додому, до родини, а завтра вранці буде в суді", – запевняв у четвер, 27 квітня, адвокат обвинуваченого Сергій Войченко.

За версією слідства, він разом з трьома колишніми мусорами в ніч проти 21 лютого 2014 року отримав зі складів МВС і передав молодикам більше 100 автоматів Калашникова і 50 тис. боєприпасів для них. Останні три дні Шевченківський суд Києва так і не спромігся розглянути питання щодо обрання йому подальшого запобіжного заходу, оскільки захисники Заворотного постійно клопотали про відвід суддів. Цим, на думку обвинувачення, умисно затягували справу, аби дати можливість своєму підзахисному вийти з-за ґрат.

А в цей час у Константинівці по вулицям гуляє інший мусор, колишній начальник міськвідділу міліції в Дружківці Сергій Новіков, який в 2014 році наказав співробітникам міськвідділу роззброїтися, а зброю зібрав і продав російським окупантам з "комендатури" за 10 000 доларів. Через деякий час СБУ главмусора заарештувала, але потім його відпустили додому під заставу 30 000 гривень.

До речі, його звинуватили не у держзраді, а у перевищенні службових повноважень!

Справді, саме час владі україножерів демонтувати останній меморіал Небесним сотням у центрі Києва.

Оксана Матвейчук

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com