Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
національний прапор України

Гіперактивність «прапороперевертнів» останнім часом просто лякає, нібито насправді в Україні інших проблем немає. Саме тому ми вирішили ще раз надрукувати статтю від 28 квітня 2015 року, яка і досі актуальна.

Взагалі-то «прапороперевертні» дуже схожі на послушників, якоїсь деструктивної секти, як влучно пишуть у соцмережах ці особи дуже агресивні, не сприймають будь-якої критики, і насправді-то реально вірять, що усі проблеми України закінчаться, якщо лише перевернути державний прапор.

Чому вороги України пропагують інший порядок кольорів нашого державного прапора

Здавалося б, кому треба пропагувати перевернутий прапор України під час війни? Кому це вигідно, яка мета?

 Нещодавно науковці, геральдисти, історики звернулися з відкритим листом до громадськості, закликаючи захистити від нищення і фальсифікації національні символи України, а саме: прапор і тризуб. Звичайно, "неупереджені" ЗМІ, які належать неукраїнцям, що зараз при владі в Україні, "не помітили" цю подію.

Піддавання сумніву національної символіки розмиває та руйнує ідею української ідентичності, що вигідно тільки ворогам України-Русі. Згідно з достовірними історичними документами, немає жодних підстав називати сьогоднішній вигляд українського прапора несправжнім.

Кому ж вигідно нав'язувати українцям перевернутий прапор? А вигідно це авангарду Кремля, так званим "консерваторам"-"арійцям", які діють в Україні. Жовтий колір зверху, за їх версією, є сонцем. Майбутнім новітнім хрЕстиянським холопам агресивно нав'язується думка, що нібито українці вклонялися сонцю-РА-царю. Логічно, що ці "консерватори-РАсисти-арійці" є монархістами. Монархісти без монарха. Монарх буде потім, бо ж, на думку монархістів, українці не здатні самі керувати своєю державою, їм потрібен іноземний імператор. Хоча сама історія доводить, що свободолюбиві жителі Київської Русі не визнавали влади над собою однієї людини, а археологічні факти доводять хибність норманської теорії, яка зараз знову отримала нове життя.

Та ж історія з гербом. Неохристияни (арійці) пропагують "правильний" герб з хрестом, тим самим нав'язуючи українцям теїстичну державу та освячуючи верховенство чужеземної релігії. Непомітно і поступово жителів України привчають до РАшистської символіки.

Тільки від українців залежить, чи вдасться "старшому брату" (тепер вже й арійському) в черговий раз обдурити нас.

Оксана Матвейчук

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com