Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
україножери

У 2016 році україножери ліквідували 220 структурних підрозділів в наукових установах та скоротили понад 5 тисяч науковців.

Національна академія наук, у рамках виконання держзавдання з оптимізації, планує закрити 10 наукових установ.

Такі заходи відбуваються відповідно до статті 28 Закону України «Про Державний бюджет України», повідомили в НАНУ.

Зазначається, що наразі майже повністю ліквідовано тільки одну установу - Міжнародний інститут клітинної біології. Ще два (Міжнародний математичний центрі ім Ю. А. Митропольського, Ужгородський науково-технологічний центр матеріалів оптичних носіїв інформації) - нібито приєднані до великих наукових інститутів. Про важливість наукових досліджень, які проводилися в даних інститутах, у відомстві не уточнюють.

Ще три установи знаходяться на стадії приєднання до профільних інститутів.

У НАН стверджують, що оптимізація торкнулася в основному установ, в яких працює невелика кількість співробітників. При цьому обіцяють, що актуальні теми досліджень і кадровий потенціал при даній оптимізації збережуться.

Крім того, в 2016 році було ліквідовано 220 структурних підрозділів в наукових установах та скорочено понад 5 тисяч співробітників, що складає 15% від загального числа. Найбільше співробітників скорочено в установах профілю «фізико-технічні проблеми матеріалознавства».

«А навіщо українському бидлу науки?» — розмірковує Володимир Гройсман, який має освіту 8 класів середньої школи і заочний диплом про вищу освіту в фейковому МАУПі, що не завадило йому очолити Національну раду з питань розвитку науки і технологій в Кабміні.

Микола Крамольник

Loading...

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com