Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
В очікуванні гетьмана

«Дайте мені засоби масової інформації і я з будь-якого народу зроблю стадо свиней» - саме так, словами Геббельса, найкраще можна охарактеризувати сьогоднішній стан українського суспільства.

Через усі ЗМІ і ресурси українцям кілька років агресивно нав`язують ідею гетьмана і гетьманата, як панацею від усіх проблем. І молоді і старі українці нетерпляче очікують на лідера нації, який подібно до царя-батюшки зробить диво. Важко повірити, що кілька років тому українці сміливо виступили проти свавілля влади, заходили у місцеві ради і створювали паралельні органи влади. І при цьому не очікували ні на якого лідера. Все було зроблено правильно, але не було плану, як змінити систему, зруйнувати її. Відсутність плану, а значить безкомпромісної, чіткої позиції, призвела до втрати всіх здобутків Революції Гідності.

Зневірені і розчаровані українці вже згодні на пасивну роль стада, яке поведе за собою «лідер нації». Але, на жаль, гетьман може завести Україну у ще більшу руїну.

20 листопада 2011 року на «загальних зборах Глав Родів Українського Народу» були проведені вибори Гетьмана Українського Народу, які відбулися на території Донецького Городища, гетьманом став відставний офіцер спецпідрозділу КГБ-ФСБ Сергій Аркадійович Разумовський. Логічно, що дійство було освячено уривками з так званих «Слов`яно-арійських Вед» (російське псевдоязичницьке вчення, яке було створено у 1997 році євреєм Хіневичем). Звісно, державний прапор був перевернутий до гори дригом.

Приблизно на такого «гетьмана» і можуть очікувати українці. Але то ще нічого. Цікавіше світобачення цих монархістів. Так при гетьманаті суспільство буде чітко поділено на касти, право брати участь у виборах будуть мати тільки представники «еліти», зброю буде мати тільки «еліта» і військові, посилиться роль християнства – ідеологічної основи самодержавства, заборонять аборти, приватна власність є священною, а тому з олігархами влада буде дружити, як у сучасній РФ. Ось, в принципі і вся програма. Ну і щоб злиденне населення мовчало і було задоволене «могутністю» держави – буде затіяна затяжна війнушка, і навіть зрозуміло з ким, з «загниваючою» Європою.

Хоча у інтернеті є «Конституція Третього Гетьманата» за підписами двох авторів, і ця Конституція нормальна, демократична, але це бачення кількох українців, а не спонсорів цієї ідеології, які знаходяться за межами України.

На жаль, українці звикли голосувати за гасла, окремих розпарених особистостей, картинки, але зовсім не звикли голосувати за ідеологію, причому ретельно ознайомившись з нею перед цим.

У нас уже немає часу на експерименти, тож перш ніж віддати себе у руки чергового проросійського самодержця, варто зупинитися і подумати, чи хочемо ми посилення соціальної несправедливості піднесеного до культу.

Оксана Матвейчук

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com