Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Київська Русь

Сьогодні, 4 травня 2017 відбудеться святкування річниці створення батальйону «Київська Русь» та встановлення пам'ятника першому комбату О.Гуменюку, також вшанування пам'яті полеглих бійців.

ЧАС: 12.00,4 травня

МІСЦЕ: початок (збір) Лукьянівське військове кладовище,

закінчення - ботанічний сад ім.Фоміна (виступ музикантів і музичних колективів,показ фільму)

ОРГАНІЗАТОРИ: Всеукраїнський Легіон АТО, БФ"UNNY", міжнародний фестиваль патріотичної пісні в Україні "Рутенія" ім.К.Ерофеева, партнер заходу - Національний університет ім.Т.Шевченко, київський ботанічний сад ім.Фоміна.

Четвертого травня підписано директиву командувача військ ОК «Північ» про затвердження 11 БТрО у складі СВ. До середини червня особовий склад батальйону проходив навчання та бойове злагодження в навчальному центрі «Десна».

15 серпня група бійців батальйону на чолі з комбатом Олександром Гуменюком потрапила у вогневу засідку в селі Малоіванівка поблизу міста Зорікськ. Загинули командир батальйону Олександр Гуменюк, розвідник Олег Оникієнко. Вогнепальні поранення отримали командир роти охорони Олексій Демченко, старшина Єдуард Мальований, контужено начальника розвідки Віктора Коляду.

Під керівництвом першого комбата славетний батальйон звільнив 5 міст, полонив 8 керівників сепаратистів. 20 — 27 вересня батальйон відбивав атаки на блокпост у селі Нікішине, що за 10 кілометрів на схід від Дебальцевого. Також підрозділ обороняв населені пункти Чорнухине, Міус, Комуна. Загалом фронт оборони простягався на відстань близько 37 кілометрів — від Новогригорівки до Федорівки.

У концерті на честь дня батальйону приймуть участь одні з найкращих гуртів патріотичної пісні і сольні виконавці, такі як: Сергій Файфура, Сашко Піпа, гурт "Шабля", гурт "Друге сонце", Олексій Бик, гурт "Телері", гурт "Вій", гурт "Рутенія". Також буде присутня значна кількість запрошених гостей і бійці батальйону на чолі з командуванням. На завершення вечора заплановано показ фільму "Батя."Дзвони долі" — про засновника і першого комбата батальйону.

Особа, відповідальна за забезпечення роботи журналістів під час заходу - прес-служба заходу, тел.(093)7215728

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com