Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
мусор

Журналіст Дмитро Гнап заявив, що керівників місцевої поліції не буде покарано за побиття ветеранів Східного фронту 9 травня у Дніпрі, а відповідні заяви міністра внутрішніх справ Арсена Авакова є не більше, ніж грою на публіку.

Про це він написав у Фейсбуці:

«Вас же не вводять в оману заяви Авакова щодо останніх подій в Дніпрі, так? Зняти керівників місцевої поліції на радість фб-аудиторії, це добре, звісно. Але в МВС ще чимало посад, куди можна тишком-нишком пересунути цих діячів», – зазначив Гнап.

За його словами, за останні три роки після Майдану у діяльності МВС майже нічого не змінилося.

«І союз ментів та тітушок, так само міцний, як завжди. Бо тітушки потрібні цій владі, так само як і попередній. І коли Аваков з гнівом і пафосом знімає з посад керівників і обіцяє рішуче розібратися і всіх покарати, не забудьте його спитати: чи хтось взагалі з цього ментівсько-тітушного кодла був покараний за ці роки?», – наголосив Гнап.

Крім того, він провів паралелі між сутичкою під час святкування 9 травня у Дніпрі та протистоянням активістів та правоохоронців під час Майдану та опублікував відповідні фото.

«Подивіться на перше фото. Воно зроблено чотири роки тому, ще за Януковича. На ньому найвідоміший "тітушка" України – Вадим Тітушко з братвою дружньо спілкується з "беркутівцями". Згодом, з'ясувалося чому: Вадік Тітушко та його друзі-бандити займалися в клубі бойових мистецтв "Будо" при Білоцерківському райуправлінні міліції. Тобто, були таким собі спецпідрозілом міліції "Тітухан"», – написав Гнап.

"Друге фото – вчорашнє з Дніпра. На ньому нова поліція охороняє і супроводжує натовп тітушок. Поліцейські нормально спілкуються і не затримують нікого з цієї банди. Тому що тітушки і є наша нова поліція. Її спецпідрозділ", – додав Гнап.

Активісти впевнені, що так звану «нову поліцію» менти й формували з блатного середовища «тітушко-йовбаків». Про це свідчить злочинна поведінка цих виродків. Адвокат Іван Макар, який намагався допомогти звільнити побитих ОУНівців, сам був затриманий поліцаями й пише про це у Фейсбуці:

«Тільки-що повернувся з Солом'янського управління поліції. Супер орли Авакова по три години оформляли протоколи на мене. Але не це головне. Важливіше як брали, як везли і як поводилися при цьому. Весь час порівнював з 1988-89р., коли мене неодноразово затримували, арештовували і саджали. Тоді, принаймні, щодо мене якщо й застосовували силу, то виключно в межах необхідності, а не для завдання болю і приниження, як це було сьогодні. І то при тому, що тоді мені було 31 рік, а сьогодні - 60. Затримавши, тоді без жодних знущань везли в райвідділ і, якщо просив, водили в туалет. Сьогодні, злорадно посміхалися, тримали в машині, яка нікуди не їхала, але, хоч туалет був поряд, туди не зводили. Змушений був телефонувати "102", але там дзвінки просто ігнорують. Поліцейський, якому й тридцяти немає, дозволяє собі погрожувати , тикати мені, хоча я собі цього ні до нього, ні до інших поліцейських чи громадян не дозволяв. Просив попити води - не дали. Нахабно насміхаються, коли телефонуєш "102", демонструючи свою безкарність. В той же час зовсім не жалію, що сьогодні потрапив у таку ситуацію. Думаю, що якщо так поводяться зі мною - адвокатом, літньою людиною, про затримання яких знає доволі немало людей, то як вони поводяться з іншими громадянами, про потрапляння яких в руки поліції не дуже хто й знає. І все це копіювання зневажливого ставлення до закону лідерів Держави: Авакова, Луценка, Порошенка. Люди! Ми докотилися до краю. Далі вже нікуди.»

Крім того, пахан МВС заступився за мусарського «есесеруна» Глуховерю, який пишався в соцмережах толстовкою з надписом «СССР». Українофоби й далі мріють знищувати Україну…

Оновлено!

Щойно, о 13-30, Іван Макар зробив ще один допис у Фейсбуці:

«Поліція стала професійним грабіжником. Раніше, якщо вилучали якісь предмети, гроші та документи, видавали, принаймні, хоча б копію протоколу про вилучення. Сьогодні, прийшли до Печерського управління поліції пограбовані поліцією 09.05.17р. оунівці, але їм не тільки не віддали награбоване, але й категорично відмовилися надати і протоколи про вилучення всього награбованого.

Такого ще не було не тільки в Україні, але й в СРСР, принаймні, останні 20 років його існування. Влада в Україні повністю, всі її гілки, самоусунулася від виконання своїх обов'язків, і народ за аналогією, як усували Януковича з поста Президента, має повне право усунути всю цю владу.

Прошу поширити і максимально обговорити викладені тези.»

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com