Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Профспілки вийдуть на протест до Кабінету Міністрів

15 травня у Києві відбулась прес-конференція Всеукраїнських профспілок "Справедливість і солідарність", на якій було анонсовано проведення мітингу 17 травня під назвою “Ні геноциду українського народу!”.

Цього дня представники громадських організацій, волонтери, учасники АТО та просто небайдужі українці збираються публічно заявити про свою незгоду з діями уряду Володимира Гройсмана.

Своїми основними цілями спікери визначили:

•      Негайне зниження тарифів, перерахування вартості газу, опалення, електроенергії та інших комунальних послуг, що надаються населенню України, та приведення їх до рівня реальної вартості.

•      Припинити геноцид Українського Народу, поновити фінансування системи соціального забезпечення до рівня гідного життя людини.

•      Забезпечити переведення економіки України у відповідність до вимог воєнного стану.

•      Припинити провальні реформи в медичній та освітній галузі.

Заступник голови ГО "Всеукраїнський громадсько-політичний рух "Український дім" Ніна Кравчук пояснила, чому представники різних організацій вирішили об'єднатись, щоб вийти на мітинг.

"Нас постійно годують обіцянками, але ми вже наїлися. Потрібно вже вийти, заявити про свої наміри. Ми представляємо різні організації, але наміри в нас однакові. І ми хочемо, щоб основні закони нашої країни виконувались. 17 травня з 10-ої години ми виходимо під будівлю Кабінету Міністрів України. Це не буде сто чоловік, це не буде двісті чоловік. Це будуть тисячі людей, які заявлять про те, що вже абсолютно зруйновано все те, що надбано нашими нащадками. Відбудеться мітинг, де будуть вмотивовані учасники. Жодна людина не буде проплаченою", - зазначила Ніна Кравчук.

Олег Мартинов, заступник голови спілки "Захисники Вітчизни" вважає, що настав час українцям заявити про свої права. Адже останні події в Україні показали - в українців є одна ціль:

"У зв'язку з останніми подіями, які відбуваються в Україні, хочу сказати одне. Коли рік тому мене обирали головою спілки, я сказав - легко нам не буде. Цей рік я займався тим, що намагався об'єднати нас - людей, які пройшли війну, я віддаю перевагу назві "війна", а не "АТО", в якесь єдине направлення. Але останні події, які сталися у Дніпрі та Києві, показали - в нас є одна спільна ціль. Люди, які не перекуплені політичними структурами, та розуміють, до чого йде все це так зване АТО, почали об'єднуватись. Ми підписуємо меморандуми з громадськими та політичними діячами, які хочуть, щоб в Україні жити стало краще. Ця акція буде попереджувальною, щоб там побачили, скільки нас. Поки що це будуть тільки люди з Києва. Якщо до нас не дослухаються - ми піднімемо всю Україну", - розповів Олег Мартинов.

Дмитро Павличенко, голова громадської організації "Захист простих людей" заявив, що сьогодні українці не тільки збіднілі, але й позбавлені можливості відстояти свої права.

"Вже протягом трьох років намагаємось достукатись до людей, що проводять реформи. Але ми бачимо, що насправді окрім слів нічого не відбувається. І це дуже сумно. Повністю провалена судова реформа, і ми бачимо по останніх подіях, що поліція також фактично не виконує свої прямі обов'язки. Це означає, що мало того, що люди знаходяться за межею бідності, вони ще й не можуть відстояти свої права у правовому полі. Це підштовхує їх до протестних настроїв", - підкреслив Дмитро Павличенко.

Член колегії Народного контролю Володимир Шилов звернувся до жителів столиці з проханням підтримати цей мирний протест.

"Звертаюсь до жителів Києва та області з проханням підтримати протест. Ми боремось не тільки за свої права, а за достойне майбутнє всіх людей. І якщо вони нас не підтримають, то так і будуть далі так жалюгідно існувати. Адже в країні розвалена економіка та відсутня нормальна влада. Я 30 років пропрацював в міліції. Дивлячись на те, що відбувається зараз з правоохоронною системою в Україні, в мене волосся стає дибки. Скажу про нову поліцію. Ця реформа була широко висвітлена, був і новий патруль, і нова форма, і нові машини. Але вийшло так, що роботу поліції завалили. В якому плані? Справа в тому, що процент розкриття злочинів впав нижче рівня. Збереглась стара система показників та боротьби за них. Їх просто дописують", - наголосив він.

Заступник голови української профспілки "Солідарності та справедливості" Ігор Громов також наголосив, що за правління прем'єра Володимира Гройсмана, жодна з впроваджених реформ не була успішною.

"Один прем'єр-міністр Яценюк вже зганьбив і покинув свій пост. Його партія наразі має нульовий рейтинг довіри. Йому похапцем знайшли заміну - кандидатуру Гройсмана. Це була єдина кандидатура, яка влаштовувала всі провладні олігархічні клани. Чого добився Гройсман на своїй посаді? Ми бачимо, що жодна з реформ не була реалізована. Реформатори з інших країн, як то Ека Згуладзе та Хатія Деканоїдзе вже покинули країну", - пояснив він свою точку зору.

Наприкінці конференції спікери закликали всіх небайдужих українців приєднатися до громадської акції протесту, яка відбудеться 17 травня 2017 року біля Кабінету Міністрів України по вулиці Грушевського. Вони наголосили, що дана мирна акція схвалена Київською міською адміністрацією та не має жодного політичного підтексту.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com