Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Биківня

Активіст Микола Косинець розповсюдив листівки з закликом до небайдужих киян підтримати акцію порятунку Биківнянського лісу.

«В день пам'яті жертв політичних репресій на території Національного історико-меморіального заповідника "Биківнянські могили" Громадська організація «Биківня», ОСН «КМ «Биківня» запрошує на проведення мирної акції протесту.

Акція, це наш шанс захистити свою людську гідність і честь, зневажену платними агентами забудовників: Київською адміністрацією та продажною чиновницькою бандою, які хочуть вирубати  майже 200 га заповідного Биківнянського лісу, відселити нас з Биківні, забудувати звільнені території  комерційними багатоповерхівками. 

Сьогоднішня  влада без честі і сорому, спокусившись на хабарі і відкати забудовника, провокує кривавий громадянський конфлікт між громадою Биківні та Героями АТО, вдовами  героїв Небесної сотні, параолімпійцямі,  роздаючи їм земельні ділянки в лісопарковій зоні Биківнянського лісу всупереч Генеральному плану м.Києва до 2020 року, тим самим покриваючи ще 1400 ділянок розданих у Биківнянському лісі чиновникам, суддям, прокурорам та іншим не бідним «вельможам»,  які лише чекають слушної нагоди і там побудувати комерційні багатоповерхівкі.  

Шановна Громадо!

Як Ви всі бачите «ЛІСОВА КАЗКА» будується і цей процес поки що не зупинено! Більше того – забудовник ЖК «ЛІСОВОЇ КАЗКИ», будівля якої дає численні тріщини, не маючи усіх дозвільних і узгоджених документів, здійснив чергову спробу незаконного підключення до існуючої системи каналізації та водопроводу по вул.Радистів! 

Лише завдяки принциповій позиції  членів ОСН, злочинні дії забудовника були припинені, але не відомо на який час. Поки в наших кранах ще є вода і каналізаційні стоки не течуть по вулицях Биківні. Ближче до вулиці Радистів, де стояли вагончики, Забудовник закладає фундамент під черговий багатоповерховий будинок . Так буде з усією Биківнею! Влада обіцяє закінчити добудову школи в грудні п.р. Але новий навчальний рік розпочинається не 31 грудня. Наші діти мають законне право піти до нової школи у День знань саме 1 вересня. Ми, як їх батьки, маємо зробити для них саме так!

             Шановна Громадо!

Звертаємось до Вас, своєю присутністю та протестом підтримати  дії ОСН  БИКІВНІ в боротьбі з цим злом. Ця справа стосується кожного! Не дамо зневажливо ставитись до себе!  Будьмо Патріотами своєї малої Батьківщини! Ми боремось за свої і Ваші права, за ліс, чисту воду, чисте повітря для всіх нас, наших дітей і онуків, за гідне життя і повагу влади до простих громадян. Не будьте осторонь Тільки разом ми  —      сила! Тільки разом ми Врятуємо Биківню, Київ! Просимо підтримати нас, зробити проблему відомою та зупинити  знищення лісу.
           Акція протесту відбудеться у неділю 21.05.2017р. з 10-00 год.  до 12-00 год., за адресою: просп. Броварський, меморіальний комплекс «Биківнянські могили».

Збір громади:  пр-т Броварський № 51 біля магазина «Фора» о 10.00 год.
Запрошені ЗМІ, громадські активісти, небайдужі Кияни.


Громадська організація «Биківня»
ОСН «КМ «Биківня»»

Loading...

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com