Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Восени 2016-го стався скандал. Українці дізналися, що члени НАЗК щомісяця преміювали самі себе. Сумарно додаткові нарахування сягали десятків тисяч гривень.

Ці виплати взялося перевірити Національне антикорупційне бюро: чи не було у діях керівництва НАЗК корупційної складової.

У результаті нікого не покарали.

НАБУ поширило заяву: виявлено колізії та прогалини у чинному законодавстві, що дозволяють керівництву НАЗК встановлювати необмежені премії; треба переглянути підходи до визначення розмірів винагород.

Чинне законодавство не містить чітких критеріїв. Лише вказано, що премія керівникам державних органів виплачується відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи.

Як виявило розслідування "Української правди", минулого року премії НАЗК були не найбільшими. Інші керівники державних органів призначають премії собі та своїм заступникам. Суми одноразових виплат сягають 100 тисяч гривень. І далеко не завжди високопосадовці можуть пояснити: за які такі успіхи у роботі вони отримують доплати до посадового окладу.

Владоохоронці

"Українська правда" отримала в своє розпорядження офіційну інформацію щодо виплати премій 120 керівникам 24-х органів влади протягом минулого року.

Загалом у 2016 році на ці премії з державного бюджету витратили 6,5 мільйонів гривень. З цієї суми кожна третя гривня пішла на відзнаки керівників Генеральної прокуратури – 2,3 млн грн.

Суми премій правоохоронних та силових органів

 

Правоохоронні та силові органи влади у 2016 році витратили на преміювання своїх керівників більше, ніж міністерства та інші органи влади.

На відміну від своїх колег, Артем Ситник, очільник НАБУ, на це не спрямував жодної копійки.

Натомість, відомство Юрія Луценка виокремилося на фоні інших не лише найбільшим фондом преміювання. В останні два місяці 2016-го премії генпрокурора та його заступників зросли удвічі у порівняні з попереднім періодом.

Фонд премій у Генеральній прокуратурі (по місяцям)

 

Юрій Луценко не надав відповіді на запитання УП для цього матеріалу. Один з його заступників виплати премій пояснив так:

"Система нарахування премії в органах влади діє дуже бюрократично – усіх преміюють в однаковому процентному розмірі (у відсотках до ставки, – УП). Якщо немає "зальотів"– тебе преміюють безвідносно до результатів. По-друге, премія сприймається як надбавка до окладу, який є дуже скромним майже скрізь крім НАБУ, САП та НАЗК".

Рекордсменом серед правоохоронців та усіх інших керівників держорганів став керівник спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Протягом року місячна премія Назара Холодницького коливалася від 33 тисяч до 144,5 тисяч гривень. Остання сума – абсолютний рекорд серед відомих УП премій 2016 року.

Найбільші суми премій за 2016 рік серед правоохоронців

 

У розмові з "Українською правдою" Назар Холодницький пояснив свої високі премії тим, що таким чином прибирали зрівнялівку в оплати праці прокурорів:

"Через неузгодженість у законодавстві вийшло так, що керівник Антикорупційної прокуратури і рядовий прокурор мають однакові оклади. Що в мене, що у прокурора відділу оклади однакові. А відповідальність – різна.

Щоб врегулювати питання оплати праці працівників прокуратури і градацію між керівним складом і рядовим, для цього кожного місяця визначається відсоток премії".

Збільшення суми премії наприкінці року керівник САП пояснив недокомплектацією штату на 60% до листопада-2016 і необхідністю використати весь зарплатний фонд: "Не тільки у мене в останні місяці була висока премія, вона була висока у всіх працівників. Це практика, я знаю, усіх державних органів. Це так звана "13-та зарплата".

Холодницький зазначає, що подібний розподіл грошей замість економії не є порушенням законодавства, і запевняє, що в 2017-му премії будуть вже не такими високими, "оскільки штат вже добраний, і зарплатний фонд розподіляється порівну".

Найбільші одноразові виплати премій серед правоохоронців

 

Серед п'ятьох заступників міністра внутрішніх справ Дєєва та Ковальчук – єдині, хто отримав премії за роботу наприкінці року.

Чому так – МВС залишило без відповіді на момент підготовки матеріалу.

Про Тетяну Ковальчук відомо, що до роботи в МВС вона була помічником народного депутата Арсена Авакова.

Чим діяльність Дєєвої та Ковальчук відрізнялася від роботи інших заступників Авакова, що міністр вирішив преміювати лише їх, "Українська правда" намагалася розпитати в колишнього радника, а нині члена колегії МВС Антона Геращенка.

"Дєєва та Ковальчук мені не підпорядковуються. Мені складно сказати, я не є керівником МВС. Рішення приймає міністр або його перший заступник. Потрібно запитати про їхні успіхи".

А от Анастасія Дєєва погодилася на спілкування з УП. За її словами, її місячна премія – 19-20 тисяч гривень. І ці гроші вона відпрацьовує, координуючи співпрацю міністерства з міжнародними організаціями:

"Минулий рік був надзвичайно інтенсивним. Ми мали дуже багато домовленостей з міжнародними партнерами з залучення фінансової допомоги на реалізацію проектів по всім напрямкам. І про результативність ми звітуємо щодня. Причому уся команда. Але рішення приймає міністр".

Дєєва зазначила, що під час роботи в корпоративному секторі, вона заробляла в 2 рази більше, при цьому обсяг робіт на нинішній посаді в МВС у неї значно більший:

"Зараз для мене це нормальна заробітна платня, яку я отримую, за яку я офіційно живу. У державній службі ми маємо мотивувати людей для того, щоб вони приходили, щоб вкладали свою компетентність, свій професіоналізм і бажали тут працювати" — заявила 25-річний Анастасія.

 

Кабмін, парламент та президентська адміністрація – органи, від яких залежить ухвалення змін до законодавства. А, відповідно, і можливе врегулювання питання виплати премій.

От тільки з розмов з керівниками цих органів стає зрозуміло, що й вони не зовсім розуміють механізм визначення величини виплат.

"Принципу бюджетної політики в парламенті не знає ніхто. І в цьому є велика проблема, тому що ми взагалі не знаємо: скільки йде і на що, – каже заступник Голови Верховної Ради Оксана Сироїд.– Принципи нарахування надбавок "за посаду" і чому вони в такому розмірі, я не знаю. Це ніколи не дебатувалося"

При підготовці нової редакції закону "Про державну службу" автори та законотворці обмежили загальний розмір премій чиновника за рік тридцятьма відсотками фонду його посадового окладу за рік.

Щоправда, це стосується не усіх посад.

Натомість для всіх, хто працює на державу, і надалі залишається норма, що розмір премії визначає керівник. Чітких критеріїв у нормативних документах не передбачено.

Тож міністри та керівники інших органів можуть і надалі призначати "ударників праці" на власний розсуд.

І якою б не була сума преміювання, антикорупційні органи не зможуть знайти у цьому порушень законодавства.

За матеріалами Української Правди

 

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com