Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Свято Морозива 2017

ПАТ «Житомирський маслозавод» компанія «Рудь» 3 червня влаштувало вже традиційну акцію — Свято Морозива.

Акції проводяться щорічно по всій Україні, тільки за минулий рік їх відбулося 50, але найрозкішніше свято звісно вібувається у «столиці морозива» Житомирі.

Свято Морозива — це привід відпочити і розважитися всією родиною, отримати подарунки.

Увесь рік житомиряни збирають обгортки від морозива «Рудь», щоб потім на святі обміняти їх на «валюту» свята — рудики. За ці рудики гості заходу мали змогу прийняти участь у іграх, придбати модні повітряні кульки (звчиайні повітряні кульки дітям дарували безкоштовно), сувенірну продукцію (корисну для навчання — зошити, розклад, якісні олівці, альбоми для малювання), пострибати на батуті і багато чого іншого, не менш цікавого. Мені особисто дуже сподобались намети з конструкорами як для більш-меньш дорослих дітей, так і для малечі. Черги у обмінники, де обмінювалися обгортки на рудики, були величезними. Здавалося, що на святі зібралося пів міста.

Після офіційного відкриття свята Петро Рудь трохи відійщов від сцени, щоб поспілкуватись з журналістами, і перше запитання було від «Правдивих Nовин».

Подякувавши за свято і висловивши сподівання, що таке гарне свято відбудеться і в наступному році, я запитав у Петра Рудя, чи не боїться він рейдерського захоплення підприємства.

«За допомогою журналістів і громадскості якось відіб`ємось!» — засміявся засновник компанії, яка охоплює 33% ринку морозива України і продає продукцію у 30 країн світу.

Компанія «Рудь» постійно розширює виробництво, встановлює нове сучасне обладнання, оновлює асортимент продукції. Зараз новинкою ринку став «Крем пломбір», в якому 37 % незбираного молока, 27,7 % вершків, ще й додано 9 % молока згущеного для покращення смаку.

«Якість нашої продукції навіть вище європейської, це зазначили на виставках в Чехії, Італії і Німеччині», — стверджує Петро Рудь.

Діти були щасливі, дорослі задоволені, всім чомусь захотілось поїсти морозива — свято вдалося!

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com