Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Биківня

Дві статті «Правдивих Nовин», які були присвячені акції протесту громади Биківні проти незаконної забудови і знищенню Биківнянського лісу, стали більш ніж резонансними.

15 червня Київський апеляційний адміністративний суд розгляне скаргу активіста Миколи Косинця.

Скаржник не погоджується із постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 06.03.2017 р. про відмову задоволенні адміністративного позову, та вважає, що вона підлягає скасуванню у повному обсязі у зв’язку з неповним з'ясуванням судом обставин, що мають значення для справи та з порушенням норм матеріального права, що призвело до неправомірного рішення суду.

На прохання нашого читача, який у коментарі назвав себе «інвестором» (до речі, коментар містив не зовсім достовірну інформацію), ми готуємо велику статтю-розслідування, у якій, сподіваємось, будуть остаточно розставлені крапки над «і».

Також читачі нам повідомляють, що 15 червня об 11-15 активісти прийдуть до начальника ДАБІ Кудрявцева О.В., щоб задати питання, скільки часу киянам терпіти хаотичну забудову в Києві, яка знищує простір людей, зелені зони, та відбувається в супереч законам України.

Активісти вбачають правопорушення, корупційну складову і економічні злочини в діях забудовників і посадових осіб вул. Мічуріна, 44, вул. Жилянської, 120-б, вул Круглоуніверситетської, 2/1, Сінного ринку (вул. Бульварно-Кудрявська,15а, 17), вул.Коперника, 7, вул.Горлівська, 212 а,б,в, вул.Львівської, 15, вул. Мечнікова 11-а, вул.Ревуцького, 40, вул.Ревуцького, 8, вул. Сормівської, 3, озера Качине (вул.Здолбунівська), та інших.

«Постійні звернення в ДАБІ з проханням здійснити заходи реагування, не приносять результатів. Забудови, такі як по вул.Мічуріна 44 (без жодного дозвольного документу) тривають і набирають обертів.» — пояснюють активісти громадської організації «Барви життя».

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com