Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
пшик безвіза

Саме такий запис зробив вчора у Фейсбуці журналіст Ромцьо Здорик, і, судячі з кількості лайків, народ з цим фактом погоджується.

А от грубіян Олександр Ружанський зробив сьогодні такий запис:

«Вчора ввечері необережно увімкнув телевізор. І одразу якесь мудло почало мені розказувати про те, від чого мене вже останні дні неабияк тіпає. Звісно, про цей їбучий безвіз і про те, як ми з ним йдемо до Європи і відриваємось від Росії.

Перемикаю на інший канал. Соціальна реклама. Знов якесь мудло і знов безвіз!
Блядь, це якась шизофренія !

Вони дійсно думають, що у такий ідіотський спосіб тотальної промивки мізків, їм вдасться нав'язати людям позитивне сприйняття цього безвізу, а не блювотиння при першому його згадуванні?

І ніхто з цих довбнєй не розкаже, чому на роісії, яка не йде в Європу і яка під санкціями, вже давно працює така зручна, всесвітня фінансова плюшка як PayPal, а в Україні, яка збирається до асоціації з Європою і влада якої тверенькає про інвестиції і розвиток бізнесу, цей PayPal фактично під забороною.

І як можна при таких обставинах про щось домовлятися з Ілоном Маском - одним з головних засновників PayPal ?

І ніхто громадянам України не розкаже, як ми так ахуїтельно відриваємось від Російської імперії і кудись там інтегруємось, якщо у нас і досі немає заюзанного всім світом 4G, а московити, які, нагадаю, під санкціями, у своїй столиці вже тестують 5G.

Безвіз, це, по суті, гіпертрофофаний системний фейк. Бо він нічого в цій ерзац-державі системно не змінює і не вирішує. Нічого! Зміни почнуться тільки після відсторонення від влади і арешту всіх державних аферистів і шахраїв. Всіх.

АПД. Оскільки пішли незрозуміли тлумачення цього допису, поясню останню його думку.

Відсторонення від влади всіх керівних, державних уйобків, це першочергова і обов'язкова умова змін в країні. Про те, які повинні бути ці зміни, на мою думку, я писав неодноразово. І цей допис не мав на меті чергове нагадування про них.

АПД 2. Ніхто на Майдані за якийсь безвіз не стояв. Навіть слова тоді такого не було. Це рошенівський новояз.»

Зараз люди будуть вже меньше дивитися зомбіящик, бо треба економити (пенсіонери вже й зараз хапаються за серце, отримавши квітанції за електрику), і ті шалені гроші, які витрачає банда україножерів на «зомбування лохторату», будуть пролітати як фанера над безвізом. Хоча, воно їм і до того не дуже то допомогало

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com