Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
 гей-паради

В Києві відбувся парад збоченців, який разом з пустопорожнім «безвізом» уособлює в собі усі європейські досягнення проросійського режиму Авакова-Порошенка.

В минулому році «райдужні голубани» пройшлися по Києву спокійненько під охороною поліцайського спецназу, не було навіть сутичок, як в позаминулому році, саме тому хтось з багатих україножерів вирішив розізлити патріотів, щоб знову направити їх під мусорські кийки. Для цього було арендовано бігборди і сітілайти, де було написано, що нібито «Білий молот», КВП, ОУН і «Чорний комітет» підтримують марш хворих на нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

Дехто з відомих активістів правого руху, як от, наприклад, Друг Меч (Антон Бондаренко) в цілому засуджуючи цю провокацію, закликав її ігнорувати, але більшість правих активістів поперлися в центр Києва. Все ж не обійшлось без сутичок. Двоє бійців «Білого молоту» були затримані й зараз знаходяться у шевченківській комендатурі поліції Києва.

Дуже добрий запис про гей-паради зробив у Фейсбуці Олександр Ружанський:

«Сьогоднішній гей-парад, це свідома дія влади Порошенка, від якої вона має тільки профіти. З одного боку, це є цілеспрямованим зміщенням уваги з реальних проблем в країні на оцю відверту хрєнь, з подальшим срачем між противникам такої події і її захисниками. Чим більше внутрішнього протистояння з другорядних питань, тим більш впевнено почуває себе режим Порошенка.

З іншого боку, гей-парад, це така форма загравання Порошенка з Європою, де захист прав сексменшин вже давно перетворився на неадекватну, надцінну ідею, з доволі значною політичною складовою. І завдяки таким реверансам Петра Олексійовича, Європа вдячно закриває очі на загальне жахливе становище з правами людини в Україні і тотальне порушення Порошенком Конституції.

Хтось в Європі звертає увагу на суцільний суддівсько-прокурорсько-мусорський бєспрєдєл в Україні? Або на конкретну історію з не підписанням Порошенком Закону про амністію? Закону, який він ЗАБОВ'ЯЗАНИЙ був підписати, згідно Конституції, ще чотири місяці тому? Чи це не відверте порушення прав людини ? Нє, мля, давайте правами геїв перейматися!»

Світлана Корнійчук-Подолян пише у Фейсбуці:

«Багатьох хвилює марш збоченців. А мені вони до того місця, в яке кохаються. Якщо їх просто ігнорувати, то сєря лєщєнка з свєтою заліщук не отримають грантів, і грошей на парад не буде. А я ото вже другий день переглядаю відео з фестивалю блогерів. Ось де лихо. 90%, навіть україномовних - збіговисько самозакоханих пихатих хамів- чєрванєнків, які вважають себе лідерами думок. Не дай боже, комусь підняти питання української мови - гвалт, істерика, "Забєрітє мікрафон" (це ройнбурт сказав, шановний пане Сергій Стерненко, це ж Ваш товариш). Філатов просто послав людину, що просила розмовляти українською. У бляхера сталась істерика (воно ж таке берьоза, що навіть у фуболку з символом раші вирядилось)...»

Треба пояснити, що україножери в кращих сучасних російських традиціях витратили 897 бюджетних гривень на фестиваль провладних «блохерів-потрохоботів», який відбувся у Харкові. Ідея такого збіговиська належить двом відомим представникам «толерантної національності» - кнопкодаву міськради Харкова Гельферу і раднику місього голови — Гендину. Гепа і Допа ідею підтримали.

До речі, перед початком маршу збоченців, поліцаї перекрили центр столиці залізними парканами і не пропустили швидку допомогу.

Про це повідомляється на сторінці Інституту правозахисту суспільства на Ютюбі. «Гомосексуалісти для поліції важливіше за людське життя?» — запитує сайт «Бизнес Украина».

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com