Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Коли потрібно страхувати квартиру?

Страхування останнім часом набирає все більше прихильників в Україні. Найпершими змогли оцінити його ефективність власники транспортних засобів, яких держава зобов’язала убезпечувати своїх чотирьохколісних друзів.

Таке страхування має назву автоцивілка. При її наявності водій не боїться втрапити в ДТП та зазнати матеріальних збитків: адже поліс ОСЦПВ все компенсує.

Віднедавна популярності стало набирати майнове страхування. Воно допомагає власникам житла відчувати себе у відносній безпеці. Насамперед при настанні ризику вони не залишаться, як то кажуть, біля розбитого корита.

Мій дім — моя фортеця

Цей відомий вислів дуже точно характеризує необхідність страхування майна. На жаль, ніхто не може гарантувати стовідсоткову безпеку власній нерухомості та цінним речам у ній. Лише поліс може подарувати впевненість у завтрашньому дні.

Вартість страхування буде залежати від строку дії та переліку ризиків, що будуть включені в договір. До найбільш поширених належать:

  • пожежа;
  • грабежі;
  • затоплення;
  • стихійні лиха.

Власник має право самостійно визначити необхідний перелік ризиків, від яких він хоче захистити своє майно. Якщо це заміський будинок, то доцільно зупинитися на перших двох пунктах. Що ж стосується квартир, то вони найчастіше потерпають від затоплень. Звичайно найкращий варіант — це повне страхування майна. Тільки воно гарантує повну майнову безпеку від життєвих негод.

Які основні умови страхового договору?

Звернувшись до страхової компанії, ви натомість отримаєте безпеку та впевненість у завтрашньому дні. Після обговорення нюансів вам запропонують оформлення страхового договору. В ньому мають бути зазначені об’єкт страхування, перелік ризиків, розмір компенсації та строки дії документу. Після його підписання, власнику видається поліс, що є підтвердженням укладення угоди.

Також поширеною практикою є доповнення договору страхуванням відповідальності перед третіми особами. У ролі останніх, безумовно, виступають сусіди. Таким чином, ви зможете убезпечити себе від фінансових витрат, пов’язаних із відшкодуванням завданих збитків у разі затоплення чи інших ризиків.

У будь-якому разі, страхування майна — це цінний внесок у власне безхмарне майбутнє. Зважаючи на сьогоднішні реалії, купівля полісу виправдовується з лишком. Не варто чекати біди, слід випередити її та не залишати їй шансів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com