Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Янукович

Як стверджує Олексій Хмара, виконавчий директор «Transparency International Україна», потреби родини Януковичів та всієї його владної команди обслуговувало понад 140 компаній. Частина цих фірм уже ліквідована, або ж перебувають у стадії ліквідації. А частина все ще працює…

 

У дослідженні «Transparency International Україна» представлено 141 компанію, яка працювала на Януковича. Однак, на думку дослідників, це навіть не всі центри бізнесу так званої «сім’ї», а лише головні.

«Ми не є ні фінансовою розвідкою, ні моніторинговою організацією, – зауважує Олексій Хмара, – ми припускаємо, що компаній через які заробляли люди Януковича, у 1,5 – 2 рази більше, ніж описано у нашому дослідженні, мабуть, 200 - 300».

Досить показовим є те, що ліквідовують ці фірми, як правило, не правоохоронні органи «нової» влади, а самі колишні довірені люди Януковича, розчиняючи таким чином активи. Робиться це для того, аби залишилося якомога менше слідів, безпосередньо пов’язаних із цими підприємцями-спритниками.

Водночас, на думку Олексія Хмари, ліквідувати усі підприємства, які працювали чи працюють на «сім’ю», неможливо. Для прикладу він наводить холдинг «МАКО», який належить синові Януковича Олександру. Холдинг ще й досі отримує гроші за вугілля, яке відвантажують на українські електростанції. Оскільки, через монополізацію цього сегменту ринку, мовляв, немає більше кому постачати вугілля.

Отже, можемо констатувати, що «сім’я» і нині продовжує заробляти гроші в Україні через свої компанії.

Славко Пригода

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com