Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
вінницькій барига

Поняття «хуцпа» в сучасному івриті означає «супернахабство». Це — властивість характеру, яка дозволяє зухвало і безсоромно брехати. Брехати, як Путін, брехати, краще Путіна!

Що й роблять україножери при владі, які значно покращили рівень брехні у порівнянні з попередниками. Вчора в ефірі "Вечірнього прайму" на телеканалі 112.ua, Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що українці витрачають на харчування 50% від доходів, а німці менше 15%, тому що німці начебто їдять менше, ніж українці!

Попередники (донецькі) запевняли, що треба трішки почекати і буде «покращення», а вінницьки брешуть, що покращення вже настало! «Дєнь ото дня растьот процент жировой масси...», — як говорив герой твору Леся Подерев`янського.

Тепер вже зрозуміло, що головним засобом геноциду нашої нації україножери обрали саме голодомор, і можна здогадатися, як буде виглядати голодомор по-новому.

Це буде повільний економічний голодомор, а ЗМІ, як і в 30-ті роки минулого століття (коли при владі теж були сіоністи, а мільйони українців помирали від голоду), будуть брехати, що живемо ми все краще і краще! А голодують десь там у Африці, чи в Індії, а може й у Америці.

От і в наведеному відеозапису можна побачити, що нахабний мерзотник Рева розповідає, що коли він був у США, то ледь не вмер з голоду, бо там нібито їдять інакше. Він так не звик (можно лише здогадуватись, як гарно харчуються сучасні ненажерливі міністри, їх самозакохані пики скор не влізуть в зомбіящик!). І в Німеччені Рева був, там теж інший раціон, і хоч ціни на продукти в Україні і Німеччені приблизно однакові (у нас вже все дорожче!), то начебто німці не так харчуються.

Про те, що завдяки і його особистоим зусиллям Україна стала найбіднішою країною Європи і однією з найбідніших країн світу, і при цьому очолила світовий рейтинг корупції він, звичайно, не каже…

А от ще промайнула у відео ненависть цього покидька до приватних підприємців, які створюють конкуренцію для монополістів і заважають заморити українців голодом. Судячи з погрому, який «титушки-клічкушки» влаштували нещодавно на ринку біля метро «Лісова» у Києві (до речі, зоомагазин знищили разом з живими тваринами, чомусь захісники тварин сором`язливо промовчали), підприємців скоро знищать як клас, і тоді план геноциду українського народу почне працювати у повну силу.

А холопці будуть мовчки помирати, і мовчки чухати чуби, дивлячись, як діти помирають…

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com