Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
харчі

У тушкованці, якою годують українських військових, є все, крім м'яса. В той час, як Рева бреше, що українці багато їдять, гучний закид на адресу Міноборони оприлюднили волонтери та військовослужбовці 128 гірсько-піхотної бригади.

Вони зорганізували незалежну експертизу двох видів консервів, результати якої засвідчили, що єдиний продукт тваринного походження в цих банках – тельбухи.

Про це повідомляє ТСН.

«За результатами попередніх досліджень зразки за органолептичними, фізіко-хімічними та радіологічними показниками не відповідають вимогам діючих стандартів. На цей час триває робота щодо проведення мікробіологічних досліджень», - розповіли експерти. «Якщо її взяти і спробувати підігріти, то там залишиться купка – не м'яса, а якийсь жир», - твердить військовослужбовець Микола Ходунко.

Запит активісти направили до Генпрокуратури та Міноборони. Останнє вже пообіцяло все з'ясувати. «Міністерство оборони нічого не накопало на своїх підлеглих і робить все, щоби винні особи уникли відповідальності», - стверджує нардеп Віталій Купрій.

Як вже писали «Правдиві Nовини», бійці вже давно роблять фотознімки того лайна, яким їх годують і присвячують фото найбрехливішому раднику олігарха Порошенка - Бірюкову.

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com