Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Стаття ПN «Польові дослідження з українського сексу. Згвалтування, якого не було» стала досить резонансною. А ось і продовження...

Що таке згвалтування? Це не таке просте запитання. Слідчий може згвалтувати підозрюваного (останнім часом не лише «в смислє пєрєносном), суд може згвалтувати саму суть правосуддя. І вони в наш час безкарні! Недоторкані…

Але давайте ближче до тіла! Валентин Фігурний з Хмельницької області був засуджений до 9 років за дивних обставин, які стали ще більш дивними у судовому процесі висщої інстанції. Ось що пише сам Валентин:

Злочин і покарання

«Я, Фігурний Валентин Іванович, повідомляю Вам добродії свою історію…
16.12.2014 р. близько 12ї години дня, по місцю мого проживання, безпідставно та незаконно, без будь якого протоколу і рішення суду , мене було затримано працівниками міліції і був вилучений мій особистий автомобіль ВАЗ 2105 н/з 208-77ХМ, в який в подальшому було підкинуто мобільний телефон «потерпілої» Присяжнюк (Яцкової) Каріни Іванівни, жительки села Жилинці, Ярмолинецького району, Хмельницької області , яка разом із своєю матір’ю Яцковою Оксаною Григорівною мене оговорили, вимагаючи від мене грошові кошти. Мені відомо, що Яцкова О.Г. раніше була судима за шахрайські дії.
На досудовому слідстві, а саме 16.12.2014 року, я був змушений оговорити себе в скоєні злочинів, яких я не скоював. Старший слідчий СВ СУ УМВС України в Хмельницькій області, майор міліції Ладанський Юрій Володимирович , разом із заступником начальника СВ Хмельницького РВ УМВС України в Хмельницькій області, капітаном міліції Підлісним Віктором В’ячеславовичем, застосували до мене незаконні методи допиту, звинувачуючи в злочинах, яких я не скоював. Згодом вони, разом із прокурором Хмельницької міської прокуратури Арешенком А.С., сфабрикували проти мене кримінальну справу. В подальшому передали цю сфабриковану справу до Хмельницького міськрайонного суду. Під час судових засідань, головуючий суддя Баєв Сергій Михайлович та двоє допоміжних суддів : Дручкова С.П. та Лунь Р. В. не взявши до уваги жодного із моїх клопотань і відмовивши у виклику свідків незаконного мого затримання, а також відмовивши у виклику експертів, які були мною та моїми захисниками заявлені і порушуючи мої конституційні права на захист ст. 55, 129, 63 Конституції України, ст.20 КПК України, однобічно розглянувши матеріали справи - засудили мене до 9 років позбавлення волі 14.12.2015 року (Справа №686/4321/15-к).
В подальшому, мною та моїми захисниками Савінським О.П., Галушин О.В., були подані апеляційні скарги до Хмельницького апеляційного суду Хмельницької області, де під час судових засідань головуючий суддя Кулеша Л.М., а також двоє допоміжних суддів : Курдзіль В.И. та Вітюк В.Ж. не дивлячись на грубі порушення законодавства України суддею Баєвим С.М. та норм КПК України, продовжували їх порушувати залишивши апеляційні скарги без змін та постановили ухвалу Апеляційного суду Хмельницької області від 23.05.2016 р. (Провадження №12014240280000483) в якій залишили без змін вирок Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 14.12.2015 року (справа №686/4321/15-к) показавши, що проізвол та беззаконня – законні!!

В подальшому мною та моїми захисниками Савінським О.П., Галушн О.В. були подані касаційні скарги у Вищий Спеціалізований Суд України з розгляду цивільних та кримінальних справ у м. Київ, вул. П.Орлика, 4а. Ухвала від 28.02.2017 р. (провадження №5-5073КМ16). Усі касаційні скарги частково задоволені. Головуюча суддя: Єлєніна Ж.М. за участю суддів : Лєон О.І., Фурик Ю.П. виключивши із судових рішень посилання на данні протоколу огляду транспортного засобу Фігурного В.І. від 16.12.2014, як на доказ його винуватості у вчиненні кримінальних правопорушень, при цьому не скасувавши інкриміновану статтю 186 ч.2 КК України, а також не змінивши термін покарання за сфабриковане засудження. Також головуюча суддя Єлєніна Ж.М. не вбачаючи в судово-медичних експертизах час їх проведення, про те, що я Фігурний В.І. був вимушений проти власної волі залишатися поряд із уповноваженими службовими особами міліції ще на декілька годин раніше вказаного у протоколі часу. Зазначивши що, жодними об'єктивними даними не підтверджено час ранішого затримання.

Сподіваюся на допомогу небайдужих відновити мені законність та справедливість.

Номер телефону для зв’язку правозахисника: 097-486-68-20 Вікторія Колтунова»

Зверніть увагу!

Вищий Спеціалізований Суд України з розгляду цивільних та кримінальних справ скаргу задовольнив частково — визнав недійсними усі докази злочину, а покарання залишив у силі.

В нормальних правових країнах суд в першу чергу звертає увагу на моральний облік жінки, чи дівчини, яка каже про згвалтування. В соцмережі Фейсбук, на сторінці Кирила Дончі, можна знайти відверті фото «неповнолітньої жертви». Для цієї публікації обрана сама «цнотлива» фотка. Зараз цим мало кого можна здивувати, тут фото простецькі, у заступниці Авакова еротичні фото професійні були, але… То ж хто кого згвалтував?

Колись був популярним фільм Одеської кіностудії «Место встречи изменить нельзя». Там було дві культові фрази:

«Вор должєн сідєть в тюрьмє» (зараз цю фразу краще не використовувати, бо владоохоронці можуть вас звинуватити у заклику до повалення влади).

«Наказаніє бєз віни нє биваєт. С жєнщінамі сваїми должєн бил воврємя разобраться...» . Покарання є, але чи не занадто жорстоке? Зараз Валентин Фігурний шукає порядного адвоката, який міг би захистити його порушені права у європейських інстанціях.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com